Wpis z mikrobloga

To już jutro, 24 grudnia. Ktoś tego dnia spędzi święta w rodzinnym gronie, i popijając barszcz czerwony będzie oglądał Kevina czy inne "Święta Last Minute", z drugiej strony ktoś w ten dzień będzie siedział w pracy bo ma #!$%@? na swoją rodzinę zresztą z wzajemnością. Znajdzie się też wiele osób, które święta spędzą samotnie w 4 ścianach, albo tacy, którzy oleją wszystko i pójdą po prostu #!$%@?ć się najtańszą wódą, żeby następnego dnia już się nie obudzić. Wesołych Świąt.

#przegryw #gownowpis #swieta
  • 15
@Grzesiek007: Ja najbardziej myślę o tej ostatniej opcji co myślisz połazić sobie po pustej wsi, popatrzeć w okna na szczęśliwe rodzinki w #!$%@? świątecznej atmosferze popijając przy tym Żubróweczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NorskArisk: To miej #!$%@? co Ci niby zrobią? Bo co się obrażą Ja mam zamiar siedzieć w pokoju i choćby bomba atomowa u Mnie była to nikt Mnie z niego nie wygodni aby uczestniczyć w tym #!$%@? teatrzyku rodzinnym. Lub pójdę sobie na spacer popijając wódeczkę w tym czasie
@Patolog98: i powiedzieć im żeby sami jechali do ciotki? nie bardzo mi się to kalkuluje, szczególnie że sam sobie spakowałem już prezent. dobrze, że ostatnio uszkodziłem sobie kolano, będę miał wymówkę żeby wcześnie iść do domu
@Patolog98: niestety to typowo p0lska część rodziny z mesjańskim posłannictwem w stylu "na wigilię trzeba się kochać i zapraszać wszystkich".
na szczęście za rok, jak będę już pracował specjalnie pójdę w ten dzień do roboty i będę miał spokój.
@Patolog98: może masz złe podejście i święta u twojej rodziny wcale nie są złe sztuczne itd tylko ty po prostu jesteś leniwą antyspołeczną wszą, ale nie znam twojej rodziny więc może i to ty masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzesiek007: Nie ale po prostu gdy widziałem z jaką niechęcią i z musu zapraszają Mnie na wigilię "bo tak wypada" a traktowali Mnie z pogardą tylko temu bo jestem niepełnosprawny to wolałem się z wszystkimi skłócić aby im oszczędzić zapraszanie Mnie z musu ( ͡° ͜ʖ ͡°)