Wpis z mikrobloga

A gdyby Pan Tomasz bywał częściej na szkolnej, może na wigilii? Konon musi mieć jakiegoś towarzysza, bo inaczej cały czas będzie tęsknił do Majora. Pan Tomasz nie jest typowym menelem jak Łoszyngoł i mogłyby powstać ciekawe materiały.
#kononowicz #fiodor
  • 9
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: według mnie właśnie to ze nie jest typowym menelem może zaszkodzić uniwersum. Ludzie chcą rozrywki, chcą takiego menela który będzie się kłócił z knurem, wyzywał i będzie kontrowersyjny
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: @PZt37:
Konon niechetnie przyjmuje Profesora w Belwederze, gdyz zwykle jego wizyty koncza sie wypijaniem przez niego duzych ilosci alko i przymusowym noclegiem. Troche dziwne, ze przeszkadza to Prezydentowi, biorac pod uwage, ze przygarnal duzo gorszego menela i cpuna. Mowil o tym kiedys sam Zarlak i bodajze Jareczek Zasrany
  • Odpowiedz
@PZt37:
Nie wiem. Nie podobaly mu sie glownie te noclegi. A Tomasz, to jeden z najdawniejszych znajomych Prezydenta. Poznali sie podczas jednej z kampanii wyborczych, w ktora obaj byli zaangazowani (niestety, Profesor nie wspomnial jakiej), wiec mozliwe ze bylo to nawet przed era Czeczeta i Komitetu Zarlakow XXIw, gdy Misio z Doktorem Cz krecili sie przy ruchu obrony bezrobotnych i ugrupowaniach A Slomki i leszka Bubla
  • Odpowiedz
Poznali sie podczas jednej z kampanii wyborczych, w ktora obaj byli zaangazowani (niestety, Profesor nie wspomnial jakiej), wiec mozliwe ze bylo to nawet przed era Czeczeta i Komitetu Zarlakow XXIw, gdy Misio z Doktorem Cz krecili sie przy ruchu obrony bezrobotnych i ugrupowaniach A Slomki i leszka Bubla


@Docent_nauk: Uniwersum jest pełne zagadek i niejasności, których nie sposób wyjaśnić. Około 2016 widziałem jakiś film z czasów Podlasia XXI wieku, na którym
  • Odpowiedz
@matador74:
Bardzo mozliwe, ze bylo to Podlasie XXIw. To, ze wspolna dzialalnosc polityczna z Kononem datuje sie na wczesniejsze lata wskazywala kompletna nieobecnosc Tomasza na znanych mi materialach P21. Skoro jednak pamietasz taki material, oznacza prawdopodobnie, ze poznali sie pozniej niz myslalem. Dzieki za info
PS Ciekawe dlaczego Profesor nie chcial o tym mowic podczas wywiadu z szefem sztabu? Czyzby sie wstydzil powiazan z Czeczetem, ktory jest ulubionym czarnym charakterem bialostockiej
  • Odpowiedz