Wpis z mikrobloga

#dzicyzapylacze
Przygotowałam dla Was w Paintcie kartki świąteczne (druga w komentarzu). Miałam dylemat w stylu "kurczak/4sery" i nie mogłam się zdecydować na jedną z nich, stąd dwie ;)

Życzę Wam wszystkiego dobrego w Święta a także w nadchodzącym Nowym Roku. Robię to już teraz, bo pewnie już wkrótce zapędzą mnie do lepienia pierogów, albo lukrowania pierników i nie będę miała czasu nawet włączyć komputera.
Abyście mieli w Nowym Roku mnóstwo energii i pozytywnych zdarzeń, ale także znajdywali czas na te chwile wyciszenia, kiedy człowiek zatrzymuje się i siedzi pośrodku łąki wsł#!$%@?ąc się w przyrodę. Żebyście czerpali z tego spokój i przyjemność.

Dziękuję za wspólne chwile w tym roku.
Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....e - #dzicyzapylacze
Przygotowałam dla Was w Paintcie kartki świąteczne (druga ...

źródło: comment_vs1twuGvWj0zoCx6yTIFo3OxOPnzQzQd.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Wykop śledzę od x lat a od 7 miesięcy mam konto, ale ciągle odkrywam nowe rzeczy. Założyłam tę mirkolistę i próbuję ją na Was w tym wpisie. Mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli za złe. Jeszcze do końca nie ogarnęłam jej działania.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany artykułami na temat polskich żądłówek (głównie dzikie pszczoły), to wołać będę raz na tydzień/na dwa tygodnie.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@sikejsikej: Dzięki za informację. Zastanawiałam się czy to ustrojstwo zadziała.
Opanowałam, jak wołać plusujących komentarz, ale nie wiem jeszcze jak dołączyć do wpisu mirkolistę. W końcu do tego dojdę, ale potrzebuję czasu :)

Przy okazji dziękuję za miłe słowa w tym roku. Miło mieć Twoje wparcie.
Serdecznie pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@czlek_z_nicosci: Podobno dopóki jest w człowieku dziecko, to tli się w nim chęć odkrywania świata.
Robię się starsza a nie młodsza a na starość to już człowiek podobno zupełnie dziecinnieje.
Stąd wniosek, że wraz z wiekiem powinien rosnąć zapał do obserwacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam :)
  • Odpowiedz