Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że tylko mi podobał się ten serial a większość opinii jakie przeczytałem to przypierdzielanie się na siłę do każdego aspektu.

A to ktoś za brzydki, a to muzyka nie taka jak chcę, dialogi słabe, a w tej scenie to wiedźmin rozciął kogoś w taki sposób a nie inny, a tu POPRAWNOŚĆ polityczną i jest czarny :O
Po prostu oglądacie i poczujcie ten barwny świat fantasy na ekranie

#wiedzmin
  • 25
@zajete1: Nie każdy jest normikiem ignorantem. Dla mnie wszystkie te rzeczy które wymieniłeś właśnie rujnują ten serial na czele z lewicową poprawnością polityczną która gardzę. Driady z Brooklynu podsumowują tego gniota xD
ten barwny świat fantasy na ekranie


@zajete1: Z cornym jak wungiel elfem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS> Od tego lewackiego gówna i poprawności politycznej chce się rzygać. Jak na razie brakuje tylko "baby z falusem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zajete1: ignoruj po prostu. Mój znajomy mi mówił że serial beznadziejnych bo wątek nilfgardu totalnie beznadziejny tj. nilfgard pokazany jako fanatycy xD
Wiem, że znając historię ogląda się wykreowany świat na ekranie o wiele gorzej i zawsze jest rozczarowanie, bo ktoś narusza naszą wizję jaką mamy czytając książkę.

Może dlatego tak przyjemnie mi się to ogląda i śledzi wydarzenia - bo nie czytałem książek.

Bawią mnie memy z czarnym elfem podczas gdy w tym samym świecie mamy smoki, nawet jest złoty chociaż nie istnieją podobno :O.
tak przyjemnie mi się to ogląda i śledzi wydarzenia - bo nie czytałem książek.


@zajete1: Rolę Geralt-a powinien odgrywać Azjata
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:tak jak w "Mrocznej Wieży" Roland-a odgrywał Murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miedziokoko:

Czarna skóra u kogokolwiek, czy elfa, czy czlowieka, czy krasnoluda nie jest czymś złym.


Nie jest, ale wpychanie jej na sile tam gdzie nie powinno jej byc, dobre tez nie jest (tak tak, nowe tlumaczenie czyli "interpretacja"), tak jak razi mnie czarny Achilles, czy czarny Lancelot, tak razilby mnie bialy Martin Luther King, czy Nelson Mandela grany przez chinczyka, troche rigczu :)

Do swiata wiedzmina mozna bylo wprowadzac czarne postacie,