Wpis z mikrobloga

No i w końcu ja też mogłem rozpakować swoją #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krystianie dziękuje za paczuszkę - podobała się całej rodzince! Dzieciaki momentalnie rzuciły się na słodkości i ledwo je do zdjęcia złapałem :) ozdoby też już wiszą w ich pokoju. Torba na pewno się przyda zapewne nie tylko na te krótkie wypady :) Książki bardzo chętnie przeczytam - na szczęście do pracy jeżdżę autobusem, a nie tramwajem, więc szanse wykolejenia mam dużo mniejsze xD Klucz, który otwiera wszystkie piwka na pewno wyląduje przy kluczach, które zawsze nosze ze sobą bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Co do napoju to powiem Ci, że nieźle trafiłeś - mango to mój ulubiony owoc! Butelka oczywiście już opróżniona i muszę powiedzieć, że zasmakowało. Gierki lubię i na pewno będzie grane! Przyprawy też się przydadzą - szczególnie ta do gyrosa bo akurat to planowałem niedługo robić. No i chyba najważniejsze czyli list - spokojnie udało mi się go odczytać, a ten wiersz na końcu był naprawdę udany!

Wielkie dzięki za prezenty i życzenia. Tobie również życzymy razem z rodzinką wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

PS
A brak papeterii oczywiście wybaczam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Arnfinn - No i w końcu ja też mogłem rozpakować swoją #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krystian...

źródło: comment_sTEnfyCipUQdZzaQZfDJvPGGlw3LT5T8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz