Wpis z mikrobloga

Jakie ja mam szczęście do tych wykopaczek! Paczka odpakowana już wczoraj, ale dopiero dziś miałem okazję usiąść i się nią pochwalić.

W tym roku obdarowała mnie @nicnieslyszalam która jak sama zaznaczyła w obszernym i świetnie napisanym liście, to jej debiutancka wykopaka — jak zaczynać to z rozmachem! Paczka nie dość, że świetnie dopasowana do mojego opisu to jeszcze fantastycznie zapakowana i zabezpieczona. Bardzo szanuję również za kontakt i zaangażowanie ze strony nadawczyni — prawdziwy wzór nadawania wykopaki!

Co do samej zawartości, jak wspomniałem wyżej — w 100% trafiono w mój gust i w to, co napisałem w opisie. Pyszne słodycze, świąteczne skarpety, których nigdy za dużo, książeczka z Gwiezdnych Wojen, której sam nigdy bym nie kupił — ale jak już ją mam to jaram się na samą myśl o złożeniu tego X-winga :D, Funko Pop z Terminatora, kubek termiczny, mała świąteczna bombka w kształcie hamburgera, a także książka Homo Deus. Co zabawne to wczoraj od znajomego dostałem Sapiens tego samego autora — co za wyczucie! NO I PRYNCYPAŁKI OCZYWIŚCIE! Jednym słowem — SZTOS!

Najbardziej z całej paczki podoba mi się Funko Pop z Terminator: Mroczne przeznaczenie :D dumnie zdobi moje biurko i pilnuje produktywności.

Jeszcze raz wielkie dzięki @nicnieslyszalam i WESOŁYCH ŚWIĄT!

Poprzednie paczki:
Wykopaka 2018

#wykopaka #wykopoczta #chwalesie
konradoryginalny - Jakie ja mam szczęście do tych wykopaczek! Paczka odpakowana już w...

źródło: comment_KcsosULXETp6FDlK0jPQJNLPgbxXRkSc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz