Wpis z mikrobloga

Pytanko,mianowicie,chcę otrzymać przelew bądź przelewy nie bezpośrednio na konto od danej osoby,tylko pośrednio,czy jest możliwość aby założyć sobie coś pośredniego,nie wiem jak to dokładnie nazwać,aby dana osoba mogła mi tam wpłacać pieniądze w PLN ,a ja już z stamtąd przeleje je sobie na własne konto?
  • 10
@body87: jest taka możliwość jak np. TransferGo, ktoś z zagranicy wysyła Ci pieniądze przez tą stronę i oni robią przewalutowanie i w taki sposób do Ciebie trafiają złotówki zamiast funtów. Nie wiem czy o to Ci chodziło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@body87: pośrednio to na pewno można gotówkę przez np. Western Union. Kiedyś odbierałam przelewy z UK przez e-posrednika, ale prowizje są wysokie. Nazwy nie pamiętam niestety, ale odpowiem na pytanie: tak, można tak.
@body87: przeczytałem jeszcze raz, nie o to Ci chodzi. Poczytaj o PayPalu, może jak tam będziesz miał konto to być może będzie taka możliwość aby tam wysyłać pieniądze a Ty kiedy będziesz chciał sobie zrobisz przelew na swoje konto bankowe.
@crazykokos: Dlaczego od razu pranie pieniędzy?. Nie piorę żadnej kasy.Zapyta coś człowiek o coś w tym kraju i już Ci artykuły przybijają.Wiadomo z dystansem ( ͡° ͜ʖ ͡°)