Wpis z mikrobloga

To niewiarygodne ale wygląda na to, że właśnie nastąpiła największa zmiana w uniwersum od czasów kiedy redaktorowaniem zajął się niemiec i został wprowadzony ćpun.
Pasożyt chyba faktycznie zostaje w Krakowie a przynajmniej nic jeszcze nie wskazuje na to żeby miał wrócić na szkolną, mońka go mocno trzyma i bardzo dobrze oguem.
Menela zapewne dosięgnęła klątwa peżota 207 i musiał opuścić posesję bobolską. Tutaj akurat bardzo szkoda że tak się stało, liczyłem jeszcze na jego powrót do olkoholu i jego dawnego formatu filmów ale teraz wszystko to zostało przekreślone. Menel z kiblem, w normalnych warunkach i nie pijący to jakiś zwykły idiota który myśli że utrzyma się z YT.

Nie jest to koniec uniwersum bo ksiek póki co nic nie zmienia ale wraz z końcem roku i wejściem w nową dekadę mamy ogromne zmiany, taki nawet reboot no bo to oczywiste że laluś i menel będą coraz mniej znaczyli w US17. Można powiedzieć, że "satelity" nachapały się ile mogły i poszły w swoją stronę, szkoda tylko że obaj nie są świadomi tego jak złą decyzją jest odcięcie się od szkolnej.
Fajnie by było teraz wprowadzić nowych wykolejeńców, myślę że od roda powinniśmy zacząć.
#kononowicz #patostreamy
A.....i - To niewiarygodne ale wygląda na to, że właśnie nastąpiła największa zmiana ...

źródło: comment_7paYzMxSGbQKi7ZLjZag99m3FwC6NEwI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jewski: jak menel nie musi się pilnować w okolicy matki to jest nawet większą szansa że wróci do częstego picia, a jak się skurczą zarobki z jutuby dla niego to się go Iwonka pozbędzie zapewne i wtedy będzie jazda.

Robisz pewien podstawowy błąd, podłączasz ich o krytyczne myślenie i analizę sytuacji, w której się znajdują. Zarówno żul bobolski jak i major to skończeni debile i nieroby, liczą na stały strumień
  • Odpowiedz
@Polak_maly_: Jaruś to skończony debil, głąb który nie potrafił ogarnąć robienia lajtów przez pół roku, nie wiem który element tego żula może na tobie robić wrażenie na tyle by twierdzić że ma mózg. Jedyne co go zmotywowało do ograniczenia (nie przerwania) chlania to groźba więzienia z racji 207, a mimo to i tak ciągle wyjeżdżał by dalej chlać. Jaruś nie widzi jak się poprawił jego los odkąd "nie pije", zauważył
  • Odpowiedz