Wpis z mikrobloga

BMAX S15 Laptop N4100 8/128GB - Banggood
Cena: $199.99 (767.64 zł) + $0.00 za wysyłkę / Najniższa (Banggood): $199.99 dnia 12.12.2019
Musisz wkleić ten kоd rabatоwy w kоszyku - 'BGBXS15RT' - pо 'Prоceed tо checkоut'

#kuponynazywo - obserwuj, jeśli chcesz widzieć więcej promocji

Aliexpress - kliknij, aby wyszukać ten produkt na Aliexpress!
Powiadomienie cenowe / Historia ceny / Aktualne kupony - kliknij, jeśli chcesz utworzyć powiadomienie cenowe lub zobaczyć aktualne kupony dla BMAX S15 Laptop N4100 8/128GB

---------------

[ #kuponynazywolaptopykomorki #kuponynazywood50do200]
Wołanie do określonych słów - napisz (przykładowo) 'Chcę być wołany do "roidmi 3s" @n_____S'!

Strona / Grupa / Fanpage / Telegram

n____S - BMAX S15 Laptop N4100 8/128GB - Banggood 
Cena: $199.99 (767.64 zł) + $0.00...

źródło: comment_hin14cDk1TVrU9YNbcodcbXKDJ5tS2ab.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
To bardziej tablet niż laptop :P Chociaż jakby kosztował coś w przedziale 100-150$ to bym kupił do oglądania filmów. 200$ to trochę za dużo imho
  • Odpowiedz
@LrPrl: Aczkolwiek w sumie namyśliłem się, że jednak te 700zł z cashbackiem to nie taki zły deal i może bym nawet spróbował (zawsze jak coś to PP poratuje w sporze :P) ale... kod nie działa :)
  • Odpowiedz
@blantek: Bo mimo wszystko trochę słaby. Niby faktycznie trochę mocniejszy od typowego tableta ale dalej ja uważam, że tego typu laptopy mają więcej wspólnego pod względem budowy i pracy do tableta z klawiaturą niż do laptopa. Aczkolwiek do filmów właśnie by był w miarę spoko, jak będzie znowu za 200$ to mocno rozważę zakup, a jeżeli będzie w okolicach 170-180$ to naprawdę spoko. Obawiam się tylko trwałości no i zdaję
  • Odpowiedz
@LrPrl: tablet to tez jednorazowka jesli nie markowy.
n4100 to nie taki slaby procesor, normalnie obsluguje windowsa. po prostu nie jest demonem predkosci, ale do tabletu mu daleko.
co innego "laptopy" z procesorami ARM
  • Odpowiedz
@blantek: Markowe też jednorazówki... Części zamiennych brak, jeżeli są to w cenie tableta. Jedynie posiłkowanie się używkami. Tylko w przypadku takiego egzotycznego laptopa to o części zamienne jeszcze gorzej. Ale spróbowałbym. Gwarancja PP chyba działa z rok czasu więc why not... Tym bardziej, że 700zł to w sumie nie dużo. W sumie spodobał mi się, kupiłbym gdyby działał kupon xD
  • Odpowiedz