Wpis z mikrobloga

Hej,
Ja bardzo można polegać na #flixbus przy planowaniu podróży?
Sprawa ma się tak, że planuję podróż z #lublin do #lwow na 2-3 dni.
Na Ukrainę kupię sobie bilet na pociąg z #przemysl ale jakos tam muszę dojechać z Lublina.
Zobaczyłem, że jeżdżą autobusy, ale boję się, że kurs się nie odbędzie i cały mój plan popsuje się już na początku.
Czy ktoś z Was jeździł flixbusem z Lublina do Przemyśla? Moje obawy są uzasadnione?
  • 10
@PanDanda: To jeden z największych przewoźników w kraju, nie odwołują kursów z dnia na dzień. Bardziej bym się martwił o PKP niż o FlixBusa. Ale oczywiście zawsze są możliwe sytuacje losowe jak awarie, korki, powodzie, gradobicia, deszcze meteorytów, inwazje kosmitów itd.
nie odwołują kursów z dnia na dzień.


@keneth_: nawet nie wiesz, jak się mylisz ;))). Ale na takim połączeniu, dość istotnym i głównym w najgorszym razie zdarzyć się może przesunięcie.
@keneth_: mocno. Pracowałem we Flixie, wiec kiedyś mógłbym Ci dać konkretne przykłady (chociaż nie chce, ale tez nie zdradzam żadnych tajemnic, przeszukaj internet, historii jest wystarczająco).

Zdarzają się odwołania oraz przesunięcia kursów z różnych powodów, z dnia na dzień również. Cześć powodów to siła wyższa, czeęść -decyzje biznesowe, a część... nikt nie wie - bywa to czasem błąd ludzki. I z tymi ostatnimi bywa największy problem.

Procentowo to pewnie mała liczba,
@keneth_: nie no, akurat to nie jest dla mnie zdziwieniem, model biznesowy flixbusa jest dość solidny, też nie jest jakiś magiczny - wszystko sprowadza się do skali działania.
Ja tylko mówię, że zdarza im się odwoływać przejazdy z dnia na dzień, czasem w bardzo złym stylu, co wynika że złych procedur bądź, czasem, ich braku. Z punktu widzenia biznesowego to nie ma wpływu, z punktu widzenia pasażera, jednak, powoduje, że trzeba