Wpis z mikrobloga

Nie lubię inicjatyw typu #wykopaka bo zawsze ludzie będą krytykować kogoś kto zrobi paczkę za wymaganą kwotę i narzekać że mało w niej rzeczy. Prawda jest taka, że większość robi paczki za dwu-trzy krotnie większą kwotę, ludzie sie naoglądają takich paczek i na innych będą narzekać. Najgorzej jak sie trafi jakiś gbur który zrobi paczkę za 300 a dostanie jakąś skromną za wymaganą kwotę, wtedy będzie dopiero marudzenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@ziel0ny gburami się nie przejmować. Zwłaszcza ze można zrobi paczkę za 50 zł i dorzucić coś wiecej: swój czas. Ludzie piekło pierniczki, robili kartki, rysunki, to jest przepiękny i wartościowy (Bo robiony specjalnie dla ciebie) prezent.
  • Odpowiedz
@ziel0ny: ja się zastanawiam, czy brać udział w przyszłym roku w wykopace. W tym po raz pierwszy wzięłam udział w Secret Santa redditowym i - choć jeszcze kartki i paczki nie dostałam - samą frajdę sprawiło mi przygotowywanie prezentu. I co najważniejsze - nie widzę tam żadnych gównoburz w stylu "co za g dostałem, jak mógł wysłać takie coś". Poziom niestety stokroć wyższy.
  • Odpowiedz