Wpis z mikrobloga

zajebiste jest to podtrzymywanie najbardziej licznego gatunku na Ziemi który rośnie w zastraszającym tempie


@MPXD: Nie w naszym kregu kulturowym. Jak ktos pisze o podtrzymaniu gatunku, zauwazylem, ze zazwyczaj ma na mysli swoja grupe etniczna/narodowa.
  • Odpowiedz
@MPXD co Ci na głowę spadło że piszesz takie bzdury xd

zajebiste jest to podtrzymywanie najbardziej licznego gatunku na Ziemi który rośnie w zastraszającym tempie. Nawet jakby z każdego tysiąca wystrzelać 999 to i tak będzie za dużo a na pewno wystarczająco żeby podtrzymać gatunek


Ja #!$%@?, tracę wiarę w ludzi. I jeszcze klocenie się z biologia xd
  • Odpowiedz
taki jest nasz cel z biologicznego punktu widzenia


@morgiel: Rozumiem o co ci chodzi, ale w sumie nie rozumiem czemu nazywasz to celem. Cel to świadome działanie w jakimś kierunku. Kierunek jest oczywisty, ale jakakolwiek świadomość w tym całym procesie już niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@morgiel:

no jeśli ktoś jest obciążony jakimiś chorobami genetycznymi


Zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego, że też jesteś nimi obciążony w pewnym sensie?

to dlaczego istnieje coś takiego jak instynkt macierzyński?


Nie istnieje. To, co masz na myśli, nie jest instynktem.

ewolucja zrobiła to tak żebyśmy do tego dążyli więc nie,nie jest to "urojone"


Ewolucja nie jest żadnym bytem, więc jeśli już, to "zrobiła". A wszystko to, co "zrobiła", jest
  • Odpowiedz
@morgiel: ciekawe że odnosisz się tylko do jednego fragmentu którego nie rozwinęłam na kilka linijek. Tak jak sądziłam, zostawienie wam kilku wniosków do samodzielnej pracy przekracza wasze możliwości. Upadek cywilizacji użyła dziewczyna której odpowiadałam i chyba naprawdę mając IQ>70 da się poprawnie odczytać kontekst. To pytanie miało sprowokować przemyślenia dlaczego niekontynuowanie cywilizacji jest złe. Ale dobrze, już widzę że za dużo dla ciebie i cię nie męczę. Wrzuć losowe pejoratywne słowa
  • Odpowiedz