Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizax: to jest najgorszy moment w życiu spierdoksów, zrozumienie swojego #!$%@? xD

Spoko miras, to dopiero początek drogi ( )
  • Odpowiedz
@sebameba: oj nie, niee. Nie będę tu siedział z wami i tylko użalał się nad swoim losem jak to mi jest źle xD
Są jeszcze rzeczy które muszę zrobić, które pomogą mi bardzo w prowadzeniu normickiego życia.
Jestem gotowy na to że część z nich nie wypali w następnym roku ale dam z siebie jak najwięcej aby jednak się udało
  • Odpowiedz
@sebameba @Nizax moim zdaniem to jest wlasnie jeden z najlepszych momentów. W koncu obudzisz sie z tego snu i bajki ze niby jestes zajebisty a tak naprawde to nie. Sam tak mialem i czuję się po tym lepiej, jakoś inaczej patrze na swiat
  • Odpowiedz
@soshiu: dopiero po rzuceniu studiów poukładałem sobie w głowie i już od paru miechów inaczej na to wszystko patrzę. A dzisiaj jak rozmawiałem z nowo poznanymi osobami to coś mnie tknęło w tym jak ja się zachowuję. Ale przynajmniej jestem szczery co do siebie i to najwidoczniej wzbudza ciekawość u innych.
 Jeszcze daleka droga ale takie sytuacje dają dobrze do myślenia gdy wiesz gdzie jesteś, co robisz i co chcesz
  • Odpowiedz