Wpis z mikrobloga

lepiej, żeby w tym czasie nie wyskoczyła żadna promka na Lego, bo jest duże ryzyko wrocławskiego jebniecia ¯_(ツ)_/¯


@dobrzecisiewydaje: czemu duże? Coś dzisiaj specjalnego się we Wrocku dzieje? Czy może dzień jak codzień, tylko Wrocław ma "inny punkt startowy" na szansę na jebnięcie?
@Birbirgo13: no właśnie nie w każdym, wczoraj wsiadłem do autobusu MPK a tam stare kasowniki na bilety i brak możliwości kupienia. Próbowałem na szybko mPay ogarnąć ale zanim się udało dojechałem do przystanku z przesiadką
@Birbirgo13: ano. Ale już znalazłem wyjaśnienie:

Jak dodaje Kołodziejczyk, sprzedaż biletów jednorazowych przez kierowcę na linii 308, także nie jest przewidziana w warunkach umowy. Wojciech Olszewski, rzecznik przewoźnika Sevibus tłumaczy nam, że linie 117, 123, 137, 138 i 308 są obsługiwane przez konsorcjum DLA i Sevibus, ale traktowane jako linie miejskie i kierowca nie ma obowiązku sprzedaży biletów. Wsiadając do pojazdu powinniśmy być zaopatrzeni w bilet, bo na powyższych liniach nie
@SoundsGoodMan: hehe może, nie znam się na MPK, ale z zewnątrz wygląda jak MPK, jedzie od stadionu i ma napisane MPK. Wygląda na to że to kolejny temat w którym trzeba się doktoryzować żeby używać :D