Wpis z mikrobloga

Mirki, Mireczki :-) Od początku edycji inteligentnie odczytaliśmy Kamila , potrafiliśmy między słowami zrozumieć o co chodzi. Wspieraliśmy i będziemy wspierac. Jestem w lekkim szoku, że niektórzy przestali myśleć. Czy naprawdę nie widzicie co się zadziało? Czy naprawdę myślicie, że Kamil oczekuje jakieś zbiórki?? Pierwszego dnia po jego wyjściu pisałam Wam o negatywnej prasie w stosunku do Kamila. 24h po programie zdałam sobie sprawę, że ta lokomotywa, która ciągnęła ten projekt została wykorzystana do zarabiania hajsu ( sms) i w zamian może nie dostac nic. Kamil dzisiaj na live mówił o kontakcie z produkcją a propos spotkan z widzami. Odpowiedz brzmiała sam sobie organizuj. Jak się czujecie? To my napędzaliśmy ten program oglądalnością i kasą z sms. Kamil ciężko pracował przez 3 miesiące. Umowa jest umową. Jego sarkazm wynika wyłacznie z poczucia nie wywiązania się produkcji z obietnic. Skoro Jastrząb związany z TV jako pierwszy daje negatywny nagłówek a propos wygranego BB tej stacji, to ja pytań nie mam. Jeśli ktoś z bliskich Kamila to czyta , to czekamy na kanał na yt, który da możliwość kontaktu z widzami, pracy, materialnych korzyści do tworzenia swojego projektu. Show bizz w Polsce to bagno. Kolejna maska spadła...Brawo Kamil ! AU !! :-)
#bigbrother
  • 1