Wpis z mikrobloga

Po pierwsze primo jak mozna tak zyc zeby nie miec dwoch stowek na choinke i jej ubranie? xD
Po drugie primo ultimo po co im w ogole choinka skoro sa dalecy od tej religii - jako symbol komerchy i materializmu? xD
Po trzecie jak juz beda mieli te kilka stow to kupia choinke, longboardy i zrobia kolejne dziwne fryzury a rachunki na koncu i pewnie braknie xD
To sa takie lekkoduchy ze z ciekawoscia czekam na kolejne bulwersy zdroworozsadkowych wykopkow jak przy Bidonsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 7
@SSDH: To tylko zagorzali chrześcijanie po spowiedzi maja prawo do skomercjalizowanych ozdób, piosenek bożonarodzeniowych, karpia, prezentów ? Litości ! Nie chodze do kościoła a Święta Wielkanocne i bożonarodzeniowe obchodzę tak samo tylko bez klerykalizmu, jak miliony Polaków ! Nikt mi nie zabroni, jak będę chciała to sobie Hello Kitty i Harrego Pottera przeklętych na choince powieszę :D
@nadia-ok: nie zrozumialas ironii - mnie wlasnie bawi to ze ludzie beda chcieli probowac to zrozumiec zamiast po prostu zaakceptowac. Dla mnie mozesz robic co chcesz tak jak i oni. Oczywiscie tez nie rozumiem jak mozna tak zyc i myslec ale daje sobie prawo do tego niezrozumienia ;D