Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się ostatnio dość samotny. Próbowałem wielokrotnie związać się z kimś - korzystając z #tinder czy w rzeczywistości podczas róznych sytuacji. Zawsze kończyło się to porażką - druga osoba nie była do mnie odpowiednio przekonana. Pierwsze spotkania były świetne - dużo tematów do rozmów czy żartowanie. Zawsze spędzony czas był odbierany świetnie przez obie strony, chociaż z czasem - po dwóch czy trzech spotkaniach - dziewczyny zaczęły powoli urywać ze mną kontakt. Odpisywały z "grzeczności" i w zasadzie tyle. Bez ciągnięcia rozmowy, no a później wiadomo. Nie wiem co robię źle...Nigdy nie naciskałem na cokolwiek (zresztą nie zależało mi na zaliczeniu kolejnej dziewczyny). Z łatwością rozmawiam z drugą osobą, odpowiednio zachowuję się. Na pewno nie jest to sprawa wyglądu - jestem szczupły, patrząc po liczbie polubień na tinderze i komentarzach od kobiet całkiem przystojny, 186 cm. Zawsze zadbany, gustowne ubrania i perfumy. Zastanawiam się, czy nie jest to spowodowane wybieraniem normalnych kobiet, które po prostu nie ufają takim ludziom jak ja. Takim, którym zależy tylko na czułości w związku. Niby mam wszystko, a w zasadzie nic...

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: nie walcz zbytnio ze swoim przeznaczeniem, jest Ci pisane być samemu to trudno, prawdopodobnie ile byś się nie starał i tak tego nie zmienisz, olej marnowanie czasu na jakieś podrywy tylko skup się na swoim życiu, hobby, zainteresowaniach, pojawi się ktoś w końcu to fajnie, nie to nie, chłopaki nie płaczą, jak będziesz miał cięższy okres to pomaga alko albo narko jak wolisz
Nie mówię, że od razu znajdziesz kogoś ale wydaje mi się, że na tinderze łatwiej znaleźć kogoś na jedną noc kto z góry nie będzie zainteresowany stałym związkiem.


@levy235: do przygodnego seksu przyznaje się może 15% mężczyzn, większość przeciętniaków zwyczajnie nie może na to liczyć

Ja też próbowałem wiele razy w różnych miejscach, w sklepie, na przystanku, na ulicy, w kawiarni, w barze


@levy235: są kolesie którzy wykonali ponad 2000
czyli wnioskuję że postanawiasz nic nie robić bo szanse są małe


@levy235: nie postanawiam robić dużo, ale nie nastawiać się na sukces, bo znam swoje miejsce w szeregu

na następny rok planuję być cierpliwym na tinderze, poszerzać grono znajomych, wychodzić na wszystkie imprezy domówki, może chodzić do klubów, ale już podchodzenie na ulicy to bez sensu według mnie