Wpis z mikrobloga

@Kw73: obserwuje Madzie na ig i często zastanawiam czy ona udziela się tam za karę. Większość relacji zupełnie bez życia. Jak weszła teraz do BB to czułam dobrą aurę,ale na insta jej nie kupuję. Nie wiem czy to kwestia tego że nie potrafi siebie sprzedać czy tego że w jej życiu nic się nie dzieję,nie ma nic ciekawego do powiedzenia czy przyczyna jest jeszcze inna.
@Zoltar999999: ma znajomych w branży,znajomości miała ogromny potencjał. Ktoś źle poprowadził to wszystko. Nie wiem czy oni się bali że palnie coś głupiego czy co ale pierwszy live po 5msc to dziwna taktyka. Przejrzałam z ciekawości komentarze pod jej zdjęciami, główny temat afera z Milexem. Wcześnie to były wojny zwolenników i przeciwników związku z Olehem,a jeszcze wcześniej pomiędzy fanami Ola i Łukasza. Mało jej w jej profilu. Madzia miała dużo łatwiej
@patricia: O jezu taak, lubilam ja w bb ale jej ig to jakis dramat. Jest strasznie nudna, ile mozna o ciuchach, nawet jezeli by chciała byc jak maffashion to moglaby jakos inaczej to robić, pokazywac tych mniej znanych projektantów czy coś...