Wpis z mikrobloga

Udało mi się wygrać pierwszy raz w TFT.
Nawet zaczynam lubić ten tryb ()
Lux na dwójkę wpadła dosłownie na ostatnią bitwę. Tak samo wcześniej Zed z dobierania uratował. Grałam byle wytrwać do następnej rundy, bo miałam miałam 1 hp jak było 5 osób jeszcze, a najlepszy miał wtedy 50, więc na farcie mocno.
Z bonusów to 6x wartownik, 2x ocean, 2x kryształ, 2x elektryczność i awatar. I właśnie nie wiem za bardzo skąd się ten kryształ wziął. Miałam tam przelotnie Tarica, ale nic poza tym.
Itemki pewnie zupełnie nie te co trzeba, ale fajen tak wygrać w końcu. ( ʖ̯)


#leagueoflegends #teamfighttactics #chwalesie
oppy - Udało mi się wygrać pierwszy raz w TFT. 
Nawet zaczynam lubić ten tryb (。◕‿‿◕...

źródło: comment_3uH7AoVRjz4RWewvZypb986U9i9KvOjA.jpg

Pobierz
  • 16
@oppy: Budowanie itemów na 1-2 gwiazdkowych postaciach których nie mamy zamiaru potem sprzedać zwykle nie ma sensu, bo taki thresh z guinsoo czy ten nasus nie za bardzo korzysta z itemka, i taki zed na pewno by go lepiej wykorzystał, z góry po kilku rundach powinno się w miarę wiedzieć w co chcemy iść i pod to starać się składać itemy.
Z takich mniejszych ale przydatnych rad, to polecam sprawdzać często
@mateuszh443: Guinsoo samo się niestety zbudowało, przez wzięcie tresha dwa razy z dobierania, a nie chciałam sprzedawać, bo quest był na wbicie 6 postaci z jakiegoś typu i jakoś tak mi podpasowali wartownicy. :3
Z tym składaniem to też tak nie do końca, że wiem co chcę robić dalej. Generalnie to zagrałam może ze 20 gierek od początku istnienia tego, więc trochę na ślepo to robię, ewentualnie jak w normalnych grach,
@oppy: Lux była crystal, do tego ona jest avatarem, więc daje bonus za dwie jednostki. Taktyki teraz są różne, ale i tak w early najczęściej zbierasz kasę, jeśli przeciwnicy pozwolą. Itemy różnie zależy od kompozycji. Jak będziesz miał jakieś konkretne pytania jeszcze to uderzaj na priv, pomogę. Ekspertem nie jestem ale w sezonie 1 doszedłem do D2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghostur: Zdania ekspertów są podzielone ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio, jestem gdzieś pomiędzy. Jak mi potrzeba postaci do 3 lvl czy do jakiegoś bonusu to nie patrzę na itemy. A jak nic szczególnego dla mnie nie ma to biorę itemek. ʕʔ
@oppy: Postać rollnac względnie łatwo, a dostać konkretny itemek nie. Po prostu brać z karuzel bohaterów jest nieopłacalne, bo na plansze zawsze coś wrzucisz, a buildy opierają się na odpowiednich itemach na carry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghostur: Możliwe, ale nie odpuszczę jeśli rolluje od 40 golda i nie trafia, a w karuzeli jest postać, która mi uratuje grę, bo np. wszyscy mają już coś na 3 lvl, a ja same 2 i 1 i tylko hp tracę. Ornn niby taki łatwy, tak samo WW czy Nasus, a miałam taką grę, że do każdej z tych postaci brakowało mi jednego żeby mieć na 3 lvl i dupa. Wywaliłam
@oppy: Koledzy tacy eksperci a nikt Ci nie zwrócił uwagi na rozstawienie jednostek. Rozstaw je szerzej, obczaj sobie na Twitchu albo na Youtubie mniej więcej jak to robić sytuacyjnie. Nie ma z kolei sytuacji w której się je opłaca trzymać tak blisko siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ReeDeeMeeR: Okeej, obczaję. A tak w skrócie to czemu nie? Założyłam sobie, że lepiej żeby mi na Lux czy jakiego adc nie wskoczył assassin i dlatego tak je "obudowuję" tankami.
@oppy: assasin skoczy i tak do rogu jak ma miejsce koło jednostki w rogu. wystarczy że dasz 4 wardenów z przodu, 2 z tyłu w rogach, zeda tam gdzie jest jest ok jak chcesz mu budować hp i lux na środeczku i będzie spoko. Jak stoją tak koło siebie, to jednostki każda jednostka mająca AoE (obszarowe zaklęcie). Wali ich wszystkich naraz. Dodatkowo waląc w nasusa każdy berserker jak ich jest 3+
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oppy: na karuzeli w 95% bierzemy potrzebny itemek over herosa, no chyba ze to 4-5 kosztowa postać która nam jest potrzebna
@ReeDeeMeeR: rozstawienie jednostek ma duzy sens jak sa carry których trzeba bronić a tu są tanki, i lux jest w srodku wiec w miare bezpieczna