Wpis z mikrobloga

Agnes miała do wyboru:
- siedzieć z Analczykiem gdzie donejtów było już prawie brak i ładowanie go w dupe gdy jest naćpany + #!$%@?
- pojechać na Maltę z jakimś gościem przy hajsie ćpać i ruchać się do białego rana #!$%@?ąc hajs na prawo i lewo

Analczyk nie mógł wytrzymać tego psychicznie , że znowu został #!$%@? pod wpływem % i ćpania chciał sobie coś zrobić i był na obserwacji w ośrodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kask wrócił , ale i Agnes wróci spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz: Agness nie ma zadnego wyboru. To prostytutka, jedzie w trase zarobic poki jest na nia zapotrzebowanie. #!$%@? to #!$%@?, klient placi ona kleka, jak nie daje dupy nie ma na waciki. Proza zycia
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz: piekny scenariusz koneserze :D i tym sie rozni konser od analczyka: ten pierwszy umie pisac SCENARIUSZE, ten drugi niestety nie.

wgl #!$%@? mnie to jak polscy "patostrimerzy" jawnie zrzynaja z ruskich pomyslow XD przeciez to wstyd i zenada w #!$%@?, to jak przyznanie sie do bycia beztalenciem i braku jakiejkowiek wyobrazni czy pomyslu na stream. u naszych jest wszystko na #!$%@? i to konkretnie XD
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz: wydaje mi sie, ze analczyk wiecej zyskalby na pokazywaniu pelnej prawdy niz na jej ukrywaniu. za glupi jest zwyczajnie. to zwykly smiec, a nie artysta, a my ogladamy livestreamy z zycia smiecia. i to w sumie jest fajne.
  • Odpowiedz
@decadence: Całej prawdy nigdy nie poznamy bo typ który ma dwie osobowości nigdy ci prawdy nie powie. Mój ziomeczek ze szkolnych lat od kwasów tak się porobił i 1:1 przypomina Azora tzn mitomanie itd. Ja to najchętniej bym chciał zobaczyć jak teraz Marlenka poznaje jakiegoś chłopka który ją zabiera i Azor musiałby czekać do lutego/marca aż Pani jego wróci z Malty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RuffledFrump: Na 500 filmów wrzuconych na yt to pierwszy na którym sapie, sapanie bierze się z problemów z oddychaniem tzw. bezdech, kiedy się skupiam to jest problem, dzieki za radę i pozdrawiam. Smarkania na szocie nie było.
  • Odpowiedz
@RuffledFrump: Jak jesteś nie szczęśliwy to twój problem, sądzisz swoją miarą innych to naturalne u osób o niskim ilorazie inteligencji, szkoda czasu na ciebie, masz prawo sobie wierzyć w co chcesz, frustracja oraz złośliwość jaka jest w twoich komentarzach może świadczyć o twoim stanie emocjonalnym oraz intelektualnym dlatego wiem że nie warto tracić swojego czasu na takie osoby, żegnam a dla reszty co będzie czytać twoje jak i moje komentarze pozostawiam
  • Odpowiedz