Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kto pracuje w banku może mi powiedzieć jaki konkurs byłby możliwy do zorganizowania w skali całego kraju, że 20 najlepszych w czymś osób dostanie prezent w postaci wyjazdu fajnego za granicę. Coś w stylu ilość sprzedanych kredytów itp. Coś co można łatwo zmierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#banki #motywacja #konkurs
  • 8
  • Odpowiedz
@DoomSound: konkurs trwa dajmy na to 9 miesięcy. Po tym czasie 20 osób z Polski, które np. sprzedały kredytów na największą łączną sumę, albo który pozyska najwięcej klientów w ciągu tych 9 miesięcy, jedzie sobie na wyjazd w nagrodę. Wydaje mi się, że może to i prosty pomysł bez fantazji, ale za to łatwy do zmierzenia i taki wymagający zaangażowania ale też dający ludziom namiastkę równych szans. Przynajmniej tym co pracują
  • Odpowiedz
@alpejskibarszcz no tu jednak duże miejscowości miałyby przewagę, ale rzeczywiście byłoby to policzalne. A przy okazji, wraz z zaangażowaniem wzrośnie efektywność ( z tymże nie od razu, ludzie się obudzą z 2-3 miechy przed końcem, żeby zawalczyć o nagrodę, musielibyście im przypominać o konkursie, co jakiś czas ) :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alpejskibarszcz: do czego zmierzasz w tym pytaniu? Bank to znacznie więcej niż kredyty. Są rozwiązania IT, AI, VR, cashmanagement, agile, scrum i wiele więcej.

Jak ja to widzę?

1. Konkurs na rozwiązanie z IT oraz AI na w pełni zautomatyzowanie procesu uzyskania kredytu dla klientów MŚP

2. Konkurs na reklamę w sieci zachęcająca ludzi w wieku 18-24 na założenie konta

3. Konkurs na tropienie absurdów w bankowości razem z ich rozwiazaniem
  • Odpowiedz