Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałem kupić na prezent tanią #kamerasportowa (najchętniej tak w okolicach 200zł) do okazjonalnego użycia na rowerze albo w trakcie pływania. Wiem, że w tej cenie cudów nie dostanę, ale nie chciałbym też utopić pieniędzy na kompletny badziew, który dłużej przeleży na reklamacjach niż u obdarowanego więc wolę się spytać bardziej obcykanych w temacie :) Z mojego rozeznania wychodzi mi, że tak naprawdę chyba w tym przedziale sensowne są - mimo swojej wiekowości - tylko #sjcam #sj4000 i jej klony typu NavRoad myCam 4k Active (choć ta ma o wiele niższe oceny wszędzie niż "czysty" SJ4000 - ktoś wie dlaczego, skoro to zasadniczo ta sama kamera tylko przebrandowana i z większą liczbą akcesoriów?).

Tak wygląda sytuacja czy jest coś lepszego w tym przedziale? Zakupy u majfrendów odpadają, bo chciałbym to dać na gwiazdkę więc już nie dojdzie :(

#pytanie #pytaniedoeksperta #filmowanie #fotografia #sport
  • 8
@fortySeven: Hm, ten Eken wygląda bardzo ciekawie! I widzę, że dałoby się go na Ali wziąć z polskiego magazynu... Powinno przyjść, można zaryzykować :D To jest chyba najciekawsza opcja, dzięki!
@emcter: Faktycznie, akcesoria z tego co widziałem w bardzo przyzwoitych cenach :) Dzięki za opinię, kolejna pozytywna dla SJcama obok tych dostępnych na necie - wychodzi na to, że SJ to też fajny sprzęt w tej cenie. Zobaczymy jak sprawi się Eken, ale myślę, że i SJ4000, i Eken to spoko sprzęty w swojej klasie więc pewnie w którą stronę by się nie poszło to za mocno się człowiek nie przejedzie