Wpis z mikrobloga

Eve Echoes wychodzi już niedługo bo bodajże w styczniu, obecnie trwa open beta, jeśli ktoś się przymierza lub już gra to zapraszamy na nasz discord by wymienić się spostrzeżeniami a może i zebrać jakąś większą paczkę
https://discord.gg/HsaXa3H

Jeśli ktoś jeszcze nie wie co to takiego to jest to mobilna wersja gry Eve Online wydana przez tych samych twórców, jest dość podobna ale 1:1, z pewnymi ułatwieniami, uproszczeniami także w sam raz dla tych którzy nie mieli wystarczającej ilości czasu na Eve Online, weterani gry Eve zapewne nazwą ją casualową ale ja jednak bym jej tak nie nazywał, contentu jest spokojnie na kilka godzin dziennie w zależności od tego co się robi.
#eveechoes #eve #eveonline #gryandroid #gry
  • 6
  • Odpowiedz
Eve Echoes


@Foxs: o proszę, nie wiedziałem że coś takiego powstaje. Ja na pewno spróbuje, bo na zwykłą Evkę to mi szkoda życia, konto nieaktywne od 2 lat, a zaczynałem w 2008 roku
  • Odpowiedz
@NukeOps: Osobny, tylko mobilny twór, choć wiadomo, sprytni już siedzą też na kompach, ale połączone z wersją PC nigdy nie będzie bo jednak mechanika jest trochę pozmieniana. Prędzej zrobią crossplaftorm z eve echoes w przyszłości niż połączą z eve online po mojemu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foxs: no fakt, bo nagle okazałoby się, że gracze eve echoes będą ofiarami pełnoprawnej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°) moim zdaniem na mobilkach sprawdziłby się model nieco arcade, nastawiony na #!$%@? jakimś myśliwcem jak przecinak, lasery, dziwni na Jita, baniaki z wodą, rakieta w dupe - to jest życie
  • Odpowiedz
@NukeOps: Trzeba tylko brać pod uwagę że rzecz dzieje się na obecnych bateriach komórkowych, także już teraz jest słabo, bateria schodzi w chwile jak sie pogra dłużej, a co dopiero taki arcade z dobrą grafą :P
  • Odpowiedz