Wpis z mikrobloga

@Biszkopcik: Z tego co widziałem u jednej instagramowiczki, która jest fanką gier souls oraz zdobywa trofea to pisała ze bardziej problematyczna. Wywala ciągle grę, bugi itp. Jak chcesz to podam ci do niej linka to sam możesz zapytać bardzo sympatyczna osoba.
@Biszkopcik: Tak wbiłem ostatnio zajęło mi to 40-50h. Jedynym problem są znajdźki. Bo są takie które możesz znaleźć za pomocą jakiegoś poradnika ale też są takie które się niekiedy nie pojawiają. Więc może być tak że znajdziesz je szybko lub będziesz mieć pecha i ich nie będzie. Wtedy to trzeba ale zginąć albo wyjść z serwera i jeszcze raz szukać ale to też nie daje gwarancji. A drugą sprawą to musisz
@Biszkopcik @Snaki Wszystkie misje na jedno kopyto, ale w coopie idzie pograć. Znajdźki to najmniejszy problem, bo idzie to w miarę sprawnie pozbierać, choć bez poradnika się nie obędzie. Ogólnie jest wiele lepszych gier, uwierzcie. Licznik w grze jest spieprzony, finalnie nie wiem ile zeszło.
Jeszcze jedna sprawa. Poradniki na sieci są stare i max gear lvl poszedł ostro w górę.