Wpis z mikrobloga

I ja chciałam z tego miejsca serdecznie Wam podziękować za te 3 miesiące czytania, reagowania, komentowania i parskanie śmiechem. Ze przyjęliście mnie jako zielonke i broniliście przed atakami ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem za wielkie wsparcie i inspiracje bym się pojawiła na spotkaniu dla Kamila, za #muremzakamilem, shoty i odpowiedzi na najgłupsze me pytania. Za cynki i Plusowanie.

Słodzę, ale ten czas minął mi z Wami swietnie, lepiej mi się pracowało w domowym zaciszu i nawet wizytowki z blender i kurierem wspominać będę z sentymentem.

Poznałam Kamila kilka lat temu i to jest wybitnie nieszablonowa postać (teraz widać na streamie jak tańczy w salonie), mogłam poznać jego rodzine i przyjaciół i wszyscy to potwierdzają.

I wy to dostrzegliście, dzieki raz jeszcze.
Good night and good luck.

#bigbrother
  • 9
@Kotniepies: trzeba uważnie sledzic wykop bylo spotkanie na którym krecili film dla finalistów na spotkaniu o którym pisze kolezanka byla rodzina i przyjaciele Kamila, film będzie mozna zobaczyć dzisiaj i jak większość nie lubi na siebie patrzeć w tv ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jak wynika z jej wpisu miala okazję również Kamila poznac ( ͡° ͜ʖ ͡°) kilja lat temu,