Wpis z mikrobloga

@luzak100: wiem że nadawała ostro ale nie wiem czy widziałeś ten moment w kuchni po wyjściu Huby WIktor coś tam mówił do Martyny ż e Huba dziwna ,dystans trzyma że ma coś do niego o co chodzi że one Sandra i Martyna nastawiały ją że się zawiódł że nie czai o co chodzi na to Martyna ja nic nie wiem o czym gadasz coś w tym stylu a potem proszę raptem
@luzak100: dokładnie to jest gra gdyby to Wiktor tak zagrał czy nawet Kamil nie była bym tak zdziwiona ale że to Martyna to jestem bardzo zaskoczona bo to taka cicha zagubiona niemrawa dziewczyna jak ją niektórzy zaszufladkowali .
@Inez-ka: ależ ja odwrotnie od 3 tygodni pisze że Martyna wcale nie jest tak naiwna jak wiele osób uważa że gra na Madzię i wdraża swoją strategię a robi to tak dobrze że nikt ją nie traktuje jako gracza dobrego
@Amikamamy: tak naiwna jak Madzia na pewno nie jest ale Jolą Rutowicz też nie. Jest nijaka i próbuje przyjmować osobowość innych osób. Był już Mateusz, Ania, Sandra a teraz zostali jej sami gracze. Nawet samochód jej się podoba, bo 2 jej koleżanki taki mają. 3 tygodnie temu jak mówisz odpadł Mateusz i zaczęła przyklejać się do Kamila dlatego wydaje się że ma strategię bo stara się upodobnić. Nie wiem czy robi
@Inez-ka: no fakt gracz to za duże słowo ale robi to świadomie a według mojej obserwacji to nie od dzisiaj ,,przyklejała'' się jak piszesz do kogoś nie dlatego ze daną osobę polubiła tylko zwyczajnie na zimno oceniała co może przy kimś ugrać skorzystać jak najwięcej będąc po danej stronie tu np.mam na myśli jej skrajne wręcz zmiany zdania opinii o Kamilu ,Sławinie czy Hubie Annie a nawet Wiktorze a w sumie