Wpis z mikrobloga

Akurat kończyłem jeść batona i chciałem wyrzucić papierek a tu nagle z dupy ze śmietnika @ciulus #!$%@?ł tak że prawie na zawał zeszłem. Ja się pytam co jest #!$%@? ćpunie #!$%@? co jest co ty #!$%@? a on żebym zamknął ryj i z dumą mi pokazuje nadgryzione xanaxy i się chwali że będzie jak lil peep to ja mówie no spoko no ok ale nie strasz mnie już wiecej i chciałem odejść a ten zjeb się #!$%@?ł z tym śmietnikiem i się zaczął trząść jak #!$%@? rezus mówiąc coś o redukcji negatywnych skutków opioidów to zacząłem #!$%@?ć ile sił w nogach bo i tak z ziomkiem się miałem spotkać na skejcie no i tak se jeździmy na deskorolkach a tu nagle ciulus wbija i mnie popycha ja mówie o co ci chodzi gosciu a on się pyta czy szluga mam. Chciałem się go pozbyć jak najszybciej więc wyciągam paczkę a ten #!$%@? mi ją #!$%@?ł i zaczął te szlugi #!$%@?ć ja się do niego dre opamietaj sie typie a on te szlugi #!$%@? i udaje że mnie nie słyszy w końcu mu #!$%@?łem i mówię słuchaj mnie #!$%@? ciulus, on coś mruknął coś tupnął no ale mówi słucham ja ciebie uważnie to mu mówie że masz #!$%@? nie brać tych opiatów bo cie #!$%@? zmiotą z planszy a on zaczyna wykład o tym że projekt ciulus to był eksperyment społeczny i że wszyscy daliśmy się nabrać i zadowolony z fajkami między zębami #!$%@?ł śmieciarką.

#narkotykizawszespoko #pasta #heheszki #ciulus #ciulusgang
  • 16