Wpis z mikrobloga

@SVETER: Mamy tu konkret... jeśli dotyczy tej osoby to oznacza, że przez długi okres unikała spłaty zobowiązania i egzekucje komornicze były bezskuteczne. Osoba jawi się jako niewypłacalna bardziej niż grubas z którego komornik coś tam egzekwuje czasami a w razie czego to domek drewniany pokryje spokojnie jego zadłużenia...Długów grubego żaden wierzyciel na giełdę długów nie wystawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tulaaa: Też niekoniecznie bo pomimo długów niektórzy sprytnie żyją "na bogato" niekoniecznie zgodnie z prawem. Może ta osoba jest właśnie takim typem i postara się wykorzystać jakoś ćpuna. To by świadczyło, ze ta niby pomoc i znajomość z ćpunem jest jednak oparta na jakichś podstawach i wykorzysta go w jakiś sposób sprytniejszy według jej i jej "współpracowników" od innych redaktorów. Wiele osób od pierwszego lajta nainawesolo próbowało dorwać się do tortu
@adik75: właśnie nie wydaje mi sie, ze żyje tak jak piszesz. Gdyby żyła na wysokim poziomie to miałaby zapewne swój samochód, a nie pożyczony. No i przede wszystkim nie zadawała by sie z Wojtkiem przy okazji osmieszajac sie na pół Polski. Wg mnie cienko przędzie i Struś jest jej potrzebny tylko do oskubania go.
@Tulaaa: Ale pomysl, jakby chciała go oskubac to by brała pajaca którego kojarzy i zna tyle osób? I z góry wiadomo że będzie na cenzurowanym za kontakt z nim.Dla mnie to ewidentnie osoba zaburzona.
@Tulaaa: Ale pomysl, jakby chciała go oskubac to by brała pajaca którego kojarzy i zna tyle osób? I z góry wiadomo że będzie na cenzurowanym za kontakt z nim.Dla mnie to ewidentnie osoba zaburzona.


@piSSowiec39: Zgadza się, coś z tą Moniką jest nie tak. U suk tak jest, że jak się choć raz nie oszczeni jest ryzyko, że dostanie #!$%@?. Podobnie może być z Moniką. ( ͡° ͜ʖ
@piSSowiec39: bo może tylko taki pajac właśnie da sie oskubać. Ona może i zaburzona, ale w jakimś tam stopniu obeznana w pewnych sprawach no i nie działa sama. Czekam na rozwój akcji, ale wajcha na Majorze wisi w powietrzu według mnie. Nie tylko oszczędności, ale tez pełna kontrola nad jego kanałem i nim.