Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
chciałem umieścić tutaj pieśń pochwalną na cześć naszego umiłowanego nadprezydenta i wodza który twardą ręką ciągnie nas za mordy ku lepszej przyszłości czy tego chcemy czy nie, ale jakoś mi się nie chce
hip hip hura
no i trochę rozruszam może zapomniany tag, pozdrawiam pozostałych czterech obserwujących
#rzeszowtopatologia #rzeszow
Pangia - chciałem umieścić tutaj pieśń pochwalną na cześć naszego umiłowanego nadprez...

źródło: comment_UxANhq8918gRSrzYhdHOpB88SCpwDwHV.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pangia: daj znać za co ban poleciał bo aż ciekawe!
A tag dodaje do obserwowanych - dziś jechałem MPK więc spoko, ale wczoraj w osobowym omal nie i Marlena z nudy na Marszałkowskiej i wiadukcie..
@push3k-pro te podwójne światła to przykład na to, że plany nie koniecznie pokrywają się z rzeczywistością. W planach miało być tak, że autobus do świateł jedzie bus pasem. Następnie na sygnalizatorze dla autobusów ,,zielone,, światło zapala sie szybciej dzięki czemu autobus łatwiej zajmuje właściwy pas przed rondem. Niestety rzeczywistość jest inna. Kierowcy autobusów jadących na Cieplińskiego czy Krakowską pasy zmieniają szybciej czyli nie korzystają z tych świateł bo nie zatrzymują sie na