Wpis z mikrobloga

@try_catch_finnaly sądzę to, że olewam cały ten event w obecnej formie. Zbije sniezynki z okrętów i nie zamierzam spędzić więcej czasu na tą grę niż założyłem pierwotnie. Gra ma mnie bawić albo być wyzwaniem jak w przypadku rankedow czy klanowek. Teraz staje się druga pracą i parodią rozrywki - tylko po to żeby zdobyć jeden okręt.
@try_catch_finnaly sam na początku myślałem że kupię sobie te boostery, bo mam 15k dubli za rankedy i rocznicowe SK - wystarczyłoby dokupić trochę dublonow i zrobić kilka etapów dyrektyw. Jednak teraz myślę że warto pokazać WG, że nie tedy droga. Za droga to zabawa, za dużo czasu potrzeba żeby zdobyć tylko jeden okręt. Myślę że ludzie nie tyle będą kombinować i dawać grindowac innym co skończą w to grać.
@BadWood: Cóż mi się wydaje, że to miła być zwykły skok na kasę i przykrycie faktu, że WG sprzedaje już T10 za kase :)
I w sumie było by OK jak by od razu powiedzieli, ej sprzedajemy T10 za kasę, możecie sobie wygrindzić rabat jak chcecie.

A tak to nie rozumiem po co było to całe #!$%@?, że każdy będzie mógł sobie zbudować okręt? Że po drodze zdobędziecie sobie stal etc?
@try_catch_finnaly nie wiem, dla mnie ta firma nigdy nie była poważna. Nie zrobić normalnego systemu awansu w rankingowych bitwach, zepsuć potencjał widowiskowej gry turniejowej. Eventy coraz bardziej męczące - po tym na Benhama stwierdziłem że nigdy więcej nie dam się wplatac w coś podobnego. Wszystko olewane, tylko po to żeby wydusic jak najwięcej kasy z graczy. Nie tedy droga.
@try_catch_finnaly: Pewnie zaraz będzie, że kalkierzę, ale serio - nie rozumiem tych 20 (czy ile jest już teraz w tematach na forum) stron żalu o ten event. Może podchodzę do tego inaczej, bo jestem średniakiem i dla mnie Wows to jedna z gierek, w którą lubię popykać (czasem nawet dużo), ale nie jest sednem życia. Okręt jak okręt - jakby był jakiś super-turbo-op (ale w takiej skali na granicy kosmicznej typu
@try_catch_finnaly: No tak tak - mogli to faktycznie inaczej podać, z tym się zgodzę. Te hasła, że jest za darmo są prawdziwe, ale to że łatwo go zdobyć to już chyba celowo było napisane, żeby poziom soli w morzach się podniósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale powiem szczerze większość ludzi zachowuje się jakby:
a) ten statek im się należał (z jakiegokolwiek powodu) za free
b) MUSIELI mieć
@try_catch_finnaly: W tej formie dno i metr mułu aż szkoda że przepaliłem 6k golda na booster (tle dobrego że z SK więc mniej szkoda) bardziej ciekawe czy coś odpuszczą z tych wymagań bo tak :
z jednej strony to kacapy więc im mentalność każe iść w zaparte nawet z największym kretynizmem z drugiej nawet ich własna społeczność z serwera Ru jest wściekła a oni chyba jako jedyni jak pokazuje historia śmiesznych