Wpis z mikrobloga

@wkreconabb: Po prostu stwierdziłem to co widzę, nie obraziłem wyżej wymienionej osoby.
A może faktycznie pani jest chora psychicznie i niezdiagnozowana skoro prezentuje nam tyle swoich "wcieleń" w tak krótkim odstępie czasu. Może mieć też zaburzenia na sferze psychologicznej z powodu "jej trudnego dzieciństwa" jak każdego uczestnika domu wielkiego brata ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ale nigdzie nie użyłem stwierdzenia obraźliwego Szanownej Szanującej się Pani Ewy - mi
  • Odpowiedz
@wkreconabb: A kto mi o tym zabroni ?
Z życia prywatnego miałem kolesia w pracy o którym nic nie wiedziałem, ale dziwnie się zachowywał.
Zawsze mówiłem że Kamil jest na coś chory psychicznie albo jakieś problemy psychologiczne.
Po 2 latach mojej pracy w tej firmie okazało się że tym ma jakieś spektrum shizofrenii.?
Więc na podstawie moich obserwacji ja stwierdzam że albo Pani Ewa jest chora psychicznie albo ma jakieś zaburzenia
  • Odpowiedz
@samuraj24 Ewa miała kolorowe włosy przed wejsciem do BB. Nie wiem czy szukasz na siłę sensacji czy chcesz tanim kosztem zabłysnąć tutaj. Nie wychodzi ci
  • Odpowiedz
@rocketi: Ale ja broń cie panie boże nie przyczepiam się do jej włosów pod określeniem charakteru Milex.
Miałem na myśli; że jest to osoba z zaburzanym postrzeganiem świata, której zdanie zmienia się w przeciągu 5 sekund - byle by zabłysnąć.
Pan Milex jeszcze do niedawna jak twierdził największy przyjaciel "Madzi" obrabia jej dupe w internecie dla fejmu.
Pani Ewa dla mnie zachowuje się tak samo

Kamil
Natan
Kamil
Natan
Nikt
Kamil
  • Odpowiedz