Wpis z mikrobloga

Hejka fifowe swiry. Przychodze z zapytaniem. Kiedy najlepiej przebudowac swoj sklad? W zasadzoe to polowe skladu. Robic to teraz czy moze czekac na święta na jakies fajne eventy?
#fut
  • 10
Booo rozchodzi sie o to, ze na swieta pewnie ceny pospadaja i wyjda jakies nowe fajne karty. A jak teraz zrobie ruchy i bedzie mi sle zle gralo albo wyjdzie jakiś zawodnik, którego bede chcial wkomponować do skladu i bede musial sprzedac aktualnych zawodnikow to moge na tym sporo stracić
@krahonators: Zobacz jak w ostatnich dniach ceny pospadały i zastanów się czy #!$%@?ą się jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie już wiedzą o POTM Messim, ze nadchodzi futmas, nie wiem co EA musiałoby jeszcze #!$%@?ć żeby ceny bardziej spadły.
Bp z drugiej strony. Na poczatku chcialem zmienic prawą stronę z bundesligi na lalige xd i pozbywam sie dobrego obrońcy, ktory jeszcze kilka dni yemu koszyowal 550k a nie 450k
@Fox7er: No uogólniając to o to mi chodziło, żeby mieć #!$%@?, nic nie zapowiada, żeby ceny nagle jebnęły o 100k, a czekać tydzień czy miesiąc, żeby kupić karte wartą nawet nie 1kk to głupota ( ͡° ͜ʖ ͡°)