Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: @Lubie_Budyn: No to próbować go odpalać drugi raz po DDU czy dać sobie spokój :)?

Red Dead Redemption 2 - minimalne wymagania sprzętowe na PC:

System operacyjny: Windows 7 - Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
Dysk twardy: 150 GB
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Red
  • Odpowiedz
@tarzan_szczepan: Tak, wchodzisz w safe mode (wcześniej pobierz sterowniki i program), odłącz komputer od internetu z pomocą DDU usuń całkowicie stery od GPU, komputer się zrestartuje, i znowu w safe mode bez internetów instalujesz nowe stery, ponowny restart i możesz już podpiąć internet (odłączasz dlatego, że Windows sam pociąga swoje sterowniki)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @Lubie_Budyn: ale cyrki. Może komuś się to przyda. Zrobiłem tak jak mówiłeś Megawonszu... później jednak zacząłem testy GRU Ram. Wszystko było ok. Benchmarki nie pokazywały artefaktów jak na filmiku tego Pana od kart graficznych. Więc uruchomiłem RDR2 na minimalnych ustawieniach. Po godzinie ustawień, wykryłem, że ustawienie EFEKTÓW WOLUMETRYCZNYCH (mgła, deszcz, para) na "ultra" lub "wysokie" powoduje błędy w grafice, nieszczęsne artefakty. Karta graficzna jest sprawna (
  • Odpowiedz
@tarzan_szczepan: Takie coś nie powinno mieć miejsca, więc albo instalacja gry jest skopana, sterowniki albo uszkodzona karta graficzna, płyta główna też może mieć swoje 5 minut w tej kwestii aczkolwiek wątpię.

Z możliwości jakie przychodzą mi do głowy to: Sprawdź pod innym kablem GPU <--> Monitor, wypnij kartę i przetrzyj piny, slot pci-e też (ale ten to już przedmuchaj).

Ludzie też raportują o podobnym problemie spowodowanym najnowszymi sterownikami.

Spróbuj zrobić niewielki
  • Odpowiedz