Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem. Dopiero Jesus mówił,że z nikim nie chce utrzymywać kontaktu po programie. Potem było, że z niektórymi się spotka. Wczoraj obgadywał Bartka,że go wqrwiał a dziś już chce do Gdańska do Dawida jechać i jeszcze ściągać tam Bartka.

Nie mogę pojąć jak można jednego dnia na kogoś jechać a drugiego dnia patrzeć w oczy i poklepywać po pleckach.
Jak mam kogoś dość, zrywam kontakt i tyle
#bigbrother
  • 16
  • Odpowiedz
@crazy_frog: dopiero co? Czyli w momencie kiedy miał kryzys, bo go zaszczuli? Trochę się ogarnij.

Dodatkowo z Bartkiem miał dobry kontakt.

Patrz lepiej w streama, bo wafel wszedł i możesz podziwiać tego tytana wytrzymałości i luzactwa.
  • Odpowiedz
@Noizik:
Oglądałeś wczoraj jak obgadywali wszystkich? Jak mówił ,że Bartek go wqrwiał?
Jaki kryzys miał w tym czasie gdy był Bartek? Czy szczuli go o wiele wcześniej przed wejściem Ewy?
No przecież na streamie oglądam teraz jak sam oferuje się Waflowi,że do niego pojedzie i że wezmą Bartka
Dla mnie już mógłby się BB skończyć bo szkoda moich nerwów. Niestety przestać teraz oglądać nie potrafię
  • Odpowiedz
@NotForgetMe22: Każdy ma swoje życie to trudno się dziwić,że pójdą w swoją stronę. Z BB1 nawiązały się jakieś głębsze znajomości, czasami się spotykają w grupkach i widać,że się lubią i chcą ten czas spędzić razem. Z Jesusem nie wiem czy oni będą chcieli się tak spotykać poza zobowiązaniami programowymi. No chyba,że tylko te osoby, które będą myślały ,że coś zyskają. Ale nie wszyscy liczą na fejm. Gorzej gdy Jesus jednak nie
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Każdy kto wchodzi do tego rodzaju programu liczy na fejm, no może z wyjątkiem Kasi, która miała tam być tylko gościnnie (wyszło jak wyszło). Reszta po to tam poszła, bo nie wmówisz mi, że ktoś kto wchodzi na 3 miechy żeby żyć przed kamerami i dać się oglądać całej Polsce chce być później nierozpoznawalny.
  • Odpowiedz
@crazy_frog: wiesz pewnie tak będzie ale jak sam piszesz spotkają się piwko zaliczą czy jakieś balet co nie oznacza że się zaprzyjaźni z Dawidem i będzie jak teraz wafle zloty z nimi robił I tak uważam ze Dawid robi to wszystko obecnie bo chce zaistnieć promować swoją firmę a i jad w nim nadal siedzie przez Kamila jeszcze trochę i może ich cały kontakt to wymiana życzeń świątecznych będzie.
  • Odpowiedz
@NotForgetMe22: tyle, że te śluby raczej lokalnie jest w stanie ogarnąć więc niekoniecznie musiała być w BB. Na miejscu jest tyle różnych rzeczy na których może się reklamować, że nie musi ogólnopolską reklamę robić. Czy Natan może coś na fejmie ugrać?Kiedyś moim marzeniem było być w BB, nie dla fejmu a dla przygody, po czasie marzenie się zmieniło
  • Odpowiedz
@Amikamamy: w końcu jak ma swoją działalność to nic dziwnego,że chce promować ale widać po nich wszystkich ,że się męczą. Sądzę,że nawet wymiany życzeń świątecznych nie będzie
  • Odpowiedz