Wpis z mikrobloga

Ojciec codziennie jak mnie widzi to mówi że muszę się wziąść za siebie. Chodzi mu o to, że jestem gruby. Ulańcem byłem od zawsze, mimo że moi bracia są szczupli. Nie jem jakoś dużo. Młodszy brat je sporo więcej, a nigdy nie tyje. Prawdopodobnie to przez geny (od strony ojca xD, bo babcia jest też chorobliwie gruba). Ojciec nie rozumie w ogóle, że jestem chory i ostatnie o czym myślę to przejście na dietę. On w ogóle nie rozumie czym jest depresja. Te jego gadki w moją stronę brzmią jakby myślał, że jestem w 100% zdrowy. Jak byłem w podstawówce to rodzice straszyli mnie, że jak pójdę do 4 klasy to mnie wszyscy będą wyśmiewać przez moją nadwagę i nikt mnie nie będzie lubić. Super wsparcie. Najlepsze jest to, że oni nie widzą w sobie źródła mojej choroby. Myślą, że byli dobrymi rodzicami. Jak tylko próbuję porozmawiać z nimi na ten temat to się obrażają i mówią "No tak. Najgorsi z nas rodzice bla bla bla" Niektórzy naprawdę nie powinni mieć dzieci.
#przegryw #depresja #nerwica
  • 4
  • Odpowiedz
@6ES7: Najgorzej jak się ma tendencję, co z tego, że liczysz kalorie i jesz rozsądnie jak nadal wyglądasz jak knur i tylko patrzysz na tych, którzy jedzą co chcą i kiedy chcą a wyglądają normalnie. Mam ten sam problem i stwierdziłem, że kalorie będę liczył ale za krótko żyję, żeby całe życie lecieć na przysłowiowym ryżu i kurczaku. Chociaż nie powiem bo liczenie kalorii daje dużo i w zasadzie możesz
  • Odpowiedz
@6ES7: to prawda ze masz slabych rodzicow. ale nie dlatego, ze ci mowili, ze jestes gruby i bedziesz miec ciezko. tylko ze nic z tym nie zrobili poza nic znaczacymi gadkami.

mieli ci zabrac dostep do jedzenie i elo. z powietrza sie nie tyje, w obozach koncentracyjnych nie bylo otylych. taka prawda.

nie mowie juz nawet tu o tobie, ale o sobie samym. szkoda ze nie mialem ojca, ew. silnej jednostki w zyciu, ktora wzielaby mnie za morde. bylbym dzisiaj wdzieczny. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: W obozach nie było otyłych, bo to był jeden z warunków do natychmiastowej wycieczki pod prysznic. Zabranie jedzenia to też nie jest sposób, bo organizm zamieni większość w tłuszcz, żeby mieć "na później".
  • Odpowiedz