Wpis z mikrobloga

W życiu sobie nie przypominam, by jakaś inna postać tak szybko i z takim przytupem, tak wysoko wskoczyła do mojej osobistej, najbardziej ścisłej topki. Powiem więcej - nie sądziłem że jakakolwiek postać jeszcze w ogóle jest w stanie tak na mnie zadziałać. Mógłbym się długo rozpisywać dlaczego tak ją ubóstwiam, ale póki co jestem zbyt zaślepiony jej blaskiem, więc musi trochę czasu minąć bym mógł spojrzeć na nią chłodnym okiem. Teraz nie ma na to opcji ;p No bo wycinanie jakiejś sceny z nią z odcinka i oglądanie jej dosłownie dziesiątki razy o czymś świadczyć musi (poza tym, że jestem jebnięty ¯\_(ツ)_/¯).
Jak tylko o niej myślę robi mi się cieplej na sercu i morda mi się cieszy jakbym się naćpał. Na tę chwilę deklasuje wszystkie inne rysowane dziewczynki, zostawiając je daleko w tyle i mam wrażenie że nic nie jest w stanie zatrzymać tego rozpędzonego, diabelskiego pociągu. A samą serię aż muszę sobie dawkować, jeszcze jej nie skończyłem, bo mi po prostu szkoda. Występy Satanii są czymś, co trzeba przyjmować z umiarem i rozsądkiem. Przed każdym odcinkiem powinno być ostrzeżenie, zupełnie jak na ulotkach leków, że niewłaściwe stosowanie zagraża życiu lub zdrowiu - układ nagrody w mózgu może po prostu tego nie wytrzymać.
@DisasterMaster być może o czymś takim pisałeś w tym wpisie, cytuję:

Oj dziwilbys się jak bardzo naturalna i niespodziewaną taka miłość może być. Nikt nie wybiera swojej waifu, to przychodzi bez uprzedzenia i zwykłe dowiadujesz się po fakcie.

( ͡º ͜ʖ͡º)


#randomanimeshit #satania #gabrieldropout #animeart #pixiv #anime #
tamagotchi - W życiu sobie nie przypominam, by jakaś inna postać tak szybko i z takim...

źródło: comment_Yu2BbpdEOL5E6InHpowE8djivYSaCnTy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Tak, jak najbardziej to może być twoja waifu. ( )
To może być trudne do wyjaśnienia dla osoby która nigdy tego nie doświadczyła, ale chyba właśnie doświadczyłeś na własnej skórze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak muszę cię ostrzec, podchodź do tego ostrożnie i pewnie. Czasem takie uczucia mogą pojawić się i minąć równie szybko. Dobrze jest poczekać z 3 miesiące po
D.....r - @tamagotchi: Tak, jak najbardziej to może być twoja waifu. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
To m...

źródło: comment_ChPkx9z9JmwlDDAYjjkds2KjS7MOXeGz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz