Wpis z mikrobloga

jak sie jest waflem, to z natury nie masz samokontroli :)- na niego nie ma bata, od takich ludzi się ucieka heh nikomu nie życzę spotkania kogoś takiego w życiu, ale to ja :)
@turum_tutu: w wywiadzie dla jakiegoś portaliku, robionym tuż przed wejsciem, na pytanie o strategię odpowiedział, że nie ma, że będzie traktował ludzi tak jak oni jego.efekt lustra im zrobił. A oczekiwali, że będzie nadstawiał policzek.
@turum_tutu: źle się wyraziłam, chodziło mi o to, że efekt lustra zadziałał a nie, że Kamil im dosłownie zrobił. A on im tylko odbijał piłeczkę czyli jak sam powiedział w wywiadzie, będzie ich traktował jak oni jego. Wywiad przeprowadzał ten dziennikarz z kolczykiem w brodzie, pewnie w shotach można znaleźć
dzięki za yt - to jeszcze bardziej skłania mnie do tego, że ten człowiek kocha najbardziej siebie, dlatego żeby zaistnieć na szybko przybiera jakies dziwne postaci i robi z siebie durnia zazwyczaj - taki żenujący żart prowadzącego i jak mu dopierdzielają, to agresor z automatu się włącza na 200-300 procentt
cokolwiek, fajnie ze sa jeszcze ludzie na wykopie,szambie z którymi normalnie można popisać, nawet jak z inej opcji heh

dzięki za yt - to jeszcze bardziej skłania mnie do tego, że ten człowiek kocha najbardziej siebie, dlatego żeby zaistnieć na szybko przybiera jakies dziwne postaci i robi z siebie durnia zazwyczaj - taki żenujący żart prowadzącego i jak mu dopierdzielają, to agresor z automatu się włącza na 200-300 procentt


Trochę jednak jest