Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób na zdobycie obligacji poza randomami na X? sorry za takie lamerskie pytanie, ale nigdy się tymi obligacjami nie interesowałem, a widzę że brakuje mi niecałe 1k do możliwości zakupu jakiegoś czołgu.

#wot #worldoftanks
  • 10
@OvIce: na rankedach za każdy poziom dostajesz obligacje. Tam byś poświęcił dużo czasu na rankedy + jak byś grał jakimiś dobrymi czołgami to spokojnie zrobiłbyś jedną z trzech dywizji. W pierwszej dywizji spotykałem ludzi z 1100WN8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uriel0987: Gram raczej od przysłowiowego święta, mam tylko 3 czołgi X tieru i nie kupuję konta bo mi się nie opłaca, z racji tego właśnie że mało gram. Pewnie bym się z kasy wyprztykał w 10-20 bitew przy mojej grze. Trudno, niemniej dzięki za rady, moze kiedyś ten tysiąc się dozbiera za jakieś eventy ;)
@OvIce: To sobie zrób konto rekruta i graj lolkami od czasu do czasu, gdy Cię na głównym koncie gra #!$%@?. Nawet jak się skończy dany 'sezon' programu rekrutacyjnego, to pkt i tak przejdą na kolejny. A 1500 obligacji i free premka 8 tier w końcu Ci wpadną. Rekruta grając z głową da się w 250-300 bitew skończyć.