Wpis z mikrobloga

#holownia , Kandydat na prezydenta. Katolik. Wzywa do rozdziału Kościoła od państwa! (°°Mam już waszą uwagę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hołownia chce walczyć:
- o Polskę solidarną, która jest tak silna jak najsłabszy, a nie najsilniejszy w niej
- o 14 milionów polaków wykluczonych komunikacyjnie
- o dzieci wykluczone z dostępu do opieki pediatrycznej i psychiatrycznej
- o osoby w kryzysie bezdomności
- o zadbanie o zaszczute/wykluczone osoby trans, homo itd. ( #neuropa )
- o czyste powietrze, ziemię, wodę (bo bez tego każdy wyborca PiS,czy PO, katolik czy ateista kończy tak samo)
- o Polskę silną samorządami, na którą nie czyha rząd centralny
- o Polskę dialogu i debaty - "Jedność to nie jest jednolitość, jedność to pojednana różnorodność" ( #bekazprawakow )
- o Polskę mocno zakorzenioną we wspólnocie europejskiej
(...)
Hołownia chce być "bezpiecznikiem", niezwiązany z żadną partią, który powstrzyma sięganie partyjnych łapsk po Spółki Skarbu Państwa, media publiczne, samorządy, sądy, historię, Kościół.
"Nie dajcie sobie wmówić, że to jest utopia, bo norma to nie jest utopia"
#konfederacja #4konserwy #bekazpisu #polityka #wybory
public_html - #holownia , Kandydat na prezydenta. Katolik. Wzywa do rozdziału Kościoł...

źródło: comment_nVJ0Z0Jywizad7M321L4XWvBEX49KHB3.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@public_html: Realistycznie myślę,że najlepszym kandydatem jest Radosław Sikorski ale chyba nie będzie kandydował. Inteligentny,szanowany za granicą,w polityce od wielu lat. Ale wątpię żeby mu się chciało zostać nowym bohaterem kryminału Sumlińskiego skoro jako Europoseł zarabia pewnie lepiej niż prezydent..
  • Odpowiedz
a później będzie musiał zdecydować czy podpisać ustawę o zmianie ustawy o zmianie ustawy o czymś tam co wymyślił PiS i nic z tego nie złapie, bo nawet o tym teraz nie pomyślał że to będzie musiał robić.


@vladimirq: "Ja wierzę w prezydenta, który nie jest omnipotentny i wszystkowiedzący, tylko w takiego, który w sytuacji gdy dochodzi do niego, że jest jakiś kłopot... i że dzieje się jakaś sytuacja, której warto
  • Odpowiedz
@public_html: hahaha:-D dobre:-D czyli tradycyjnie gówno się zna, ale weźmie ekspertów. Takim prezydentem to może być każdy, nawet Ty. Dlaczego w tym kraju prezydent nie może być po prostu doświadczonym politykiem o umiarkowanych poglądach, tylko zawsze jakieś skrajne przypadki się zgłaszają...
  • Odpowiedz
hahaha:-D dobre:-D czyli tradycyjnie gówno się zna, ale weźmie ekspertów. Takim prezydentem to może być każdy, nawet Ty.


@vladimirq: jak zadufany elektryk dał radę to tak... ja też bym dał radę. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jestem co do tego pewien.

Dlaczego w tym kraju prezydent nie może być po prostu doświadczonym politykiem o umiarkowanych poglądach

umiarkowane poglądy czyli nijakość - PO idzie tą drogą i w ten
  • Odpowiedz
@yeron: Miałem na myśli to, że Jaśkowiak może przyciągnąć lewicę światopoglądową i prawicę gospodarczą. Dla jednych ważniejsze są niskie podatki, dla innych związki partnerskie. Może i konserw jest w PL większość, ale z charyzmą i wyrazistością p. Kidawy nie wróżę jej sukcesu.
  • Odpowiedz
@lukto95: też mnie nie zachwyca, jest po prostu lepszym kandydatem dla obecnej platformy. Chyba, że mnie delegaci zaskoczą w niedzielę xD
Ja tam liczę, że fakt nie bycia Dudą wystarczy w kwestii światopoglądowej.
  • Odpowiedz