Wpis z mikrobloga

Architekt stoi na brzegu rzeki i ma w myślach projekt, który za parę miesięcy odmieni jego karierę zawodowa. Wizualizuje sobie nowy most wraz z szeroką drogą i siebie mknącego po nowym szlaku.

Tak samo Ty jako programista musisz na tym brzegu przystanąć i zwizualizować sobie wygląd oraz działanie produktu, nad którym zaczynasz pracę.

Musisz być jak ten architekt myślący o karierze, którą każdy nowy projekt odmienia i wprowadza na jeszcze wyższy poziom. Bez względu na to czy jest to mała budowla czy największy na świecie most i wyzwanie architektoniczne godne najlepszych specjalistów w branży.

Każda praca oznacza progres.

Wsłuchałem się w prośby czytelników i w 14 artykule pokazałem fragmenty kodu, nad którym miałem przyjemność pracować kiedyś w środowisku "produkcyjnym"❗️

Tematem jest biblioteka Emgu CV w połączeniu z odczytywaniem tekstu napisanego alfabetem Braille’a.

Zapraszam do zapisania się na Newsletter. Co niedziela o godzinie 19 wysyłam ciekawe informacje ze świata programowania. Dodatkowo na start czeka na Ciebie nagroda. Nie zwlekaj i na końcu posta uzupełnij formularz! ☺️

https://mateuszrus.pl/biblioteka-emgu-cv/