Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu tutaj ludzie przeklamują rzeczywistość niczym izwalina. KAMIL POWIEDZIAŁ, ŻE MADZIA JEST TĘPA i nie zmienicie tego, a gwarantuję, że w poniedziałkowym odcinku to będzie pokazane. Tym właśnie Kamil przegrał program. Też mu kibicowałam, ale po co wybielać go w każdej sytuacji? Są tu nawet takie wybryki, które usuwają komentarze pod swoimi postami negujące Kamila. Wy żyjecie tylko tym programem? Patrząc na takie chore zagrania myślę, że Kamil nie zasługuje na tą wygraną.
#bigbrother
  • 16
@dorota-aj: gdyby mówił co uważa to powiedział by Martynie czy Malwinie, że jest tępa a zrobił to po alkoholu i to po prostu do niego nie pasuje. Z resztą w moim wpisie bardziej chodzi o to, że ludzie na wykopie robią to co aneczka i usuwają wpisy, żeby tylko wybielać Kamila, to mnie wkurza, bo kibicować komuś to jedno ale załamywać rzeczywistość w imię czego? No i Madzia ma ok 300tys
@Anytram4949: zgadzam sie, serio nie chce mi sie tu wlazic od jakiegos czasu. Tu juz jest z gòry założenie kto jest zawsze dobry, kto jest zawsze zły.Kogo trzeba gnoic przez caly tydzuen. I musisz tak samo myśleć a jak nie nie tu usun konto i #!$%@? dlstego ja na przekòw #!$%@? tych fanatykòw pewnego pana na K, mimo ze zwisa mi to czy on to
@Anytram4949: no właśnie i to był problem! Wykop był za Radkiem, Igorem i troszkę za Bartkiem i przez to głosy się podzieliły. Teraz tak nie będzie! :) ja już od jutra ślę głosy na Kamila ;)
@Anytram4949: przecież Kamil wielokrotnie mówił wprost Martynie co uważa o niej (a wcale nie uważa, że jest tępa, nie kumplowałby się z nią) a w tej omawianej teraz rozmowie powiedział Malwinie wprost: przecież jesteś wredna suka.
Jestem na wykopie i nie wybielam Kamila, widze jego wady, mnie on się podoba taki jaki jest, wcale nie święty, jak to człowiek.

Masz rację, że gdyby teraz wlazł w dupę Madzi, to jakaś część