Wpis z mikrobloga

  • 165
Kurde, rozstałam się właśnie z niebieskim po 3 latach i tak jakoś mi dziwnie. Nie umiem sobie wyobrazić jak będzie wyglądało moje życie teraz, ale myślę że lepiej. W sumie spoko bo ostatnie 3 miesiące to było takie reanimowanie związku który już dawno umarł, a wczoraj tzn w sobotę odwalił taką akcję że już nie mam wątpliwości, w końcu się mogę od tego uwolnić.
  • 107
  • Odpowiedz
  • 0
@last_of_us to są typowe #heheszki, nadal mnie to bawi mimo że na bombie był ze 2 miesiące i już z nim nie jestem. Przecież nie pytałam na serio.
Ale wykopek zobaczył że jest temat mitycznego secksu, jakieś polykanie, jak tak można, to nie po bożemu no nie? ( _)
  • Odpowiedz
@partycja_:

Partycja, dziecko połykałem jak n chlep mówiłaś beb.
ups xD*

Wykop jest skrzywionym miejscem ofkors.
jednak w jakims stopniu potwierdza się jojczenie przegrywow.
łobuz kocha najbardziej - check
Ćpanie - check
Prawy prosty +druga szansa - check
W rozważaniach o plusach bycia z patusem jeden z punktów to kasa - check

Wpis o lykaniu nawet spoko, szczególnie tutaj to kij wbity w mrowisko, ba to polanie mrowiska benzyną. Jednak gdy
  • Odpowiedz
  • 0
@PanNocebo niestety płaczem i prośbami dałam się namówić na powrót. Przez te 7 miesięcy tylko jeszcze bardziej wykańczał mnie psychicznie a na końcu zdradził xD
  • Odpowiedz
@partycja_ nie wiem co mam ci powiedzieć xD tak to zawsze działa, chociaż każdy człowiek i tak jest tak głupi że wierzy, że u niego będzie inaczej :D dopóki sam nie sprawdzi. Teraz masz za to większe doświadczenie i jesteś mądrzejsza!
  • Odpowiedz