Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie brzydcy czesto dostaja rade, zeby szukac kogos na swoim poziomie. Autor takiego tekstu bedac ladnym wmowil sobie, ze jego poczucie estetyki jest inne niz brzydala. A wiec nie. Nikt nie chce byc z kims brzydkim, nikomu sie taka osoba nie podoba.

Normictwo zarzuca tez proznosc i plytkosc ale dokladnie robia to samo. Ich blad logiczny tkwi w tym, ze z tytutu glupiego szczescia urodzenia sie ladnym nie powstalo prawo do roszczenia sobie kogos rownie atrakcyjnego. To nie jest gra. Nie wybieralem sobie takiej twarzy. Jakbym mogl wybralbym najladniejsza. A proznosc i plytkosc jest w kazdym z nas. I ktos kto ma twarz 10/10 i chce kogos podobnego jest dokladnie tak samo plytki jak ktos 1/10 co chce 10/10.

Ostatnia przyczyna dla ktorej nie powinnismy sie wiazac z brzydkimi bedac brzydalami to kwestia rozrodu. Oczywiscie sa tacy co dzieci miec nie chca, ale zawsze moze byc wpadka. Dzieci brzydkich ludzi na pewno beda brzydkie. Brzydcy ludzie jedyne co robia w zyciu to cierpia. Cierpia bo nie mieli szczescia. Ta sytuacje mozna porownac do wojny, jak twoj kolega zostal ranny, wrog was otacza. On jeszcze zyje, ale nie ma sil uciekac. Zaraz go zlapia i beda torturowac itd. W tej sytuacji humanitarnym jest go zastrzelic. I adekwatnie humanitarnym jest nie rozmnazac sie bedac brzydkim. Nie dajmy cierpiec.
#przegryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 45
  • Odpowiedz
@Arkos12: Co nie zmienia faktu, że fajnie otrzymać te lata gdy kobieta jest piękna w młodości i zestarzeć się razem aka zbrzydzić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko jakimś trafem obecnie kobiety sobie o tym przypominają jak się wyszaleją na tych ładnych bolcach, ale z racji braków w urodzie nie mogą ich usidlić, więc wyciągają z szafy faceta Plan B ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Ehhhh.... jak mnie denerwują ludzie, którzy bagatelizują kwestię wyglądu w związkach. UWAGA


@programista1992:

A mnie denerwują pustaki którzy nic poza wyglądem nie mają do zaoferowania i nie doceniają wnętrza. Ty nie masz ani wnętrza ani wyglądu ( ͡°
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Czyli mam tak samo jak ty. Rowniez nie masz ani wnetrza ani wygladu. Ja moze nie wygladam z twarzy jak Brad Pitt za to wiem czym jest silownia i dieta w przeciwienstwie do ciebie. Ponadto to nie ja placze na vipoku ze nie moge znalezc partnerki. To ty sie caly czas uzalasz, ja klade lache na obecny rynek matrymonialny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista1992:

Ja moge wykonać jeden telefon i mam seks z trzema facetami, jeden ma dziewczynę a i tak skamle o moją uwagę. Co z tego, że mogę, Skoro tego nie chcę? Ty masz sam seks i jesteś zadowolony, ja chcę czegoś więcej. Sam seks mnie nie satysfakcjonuje. Jesteś mało ambitny więc nie masz większych wymagań i zadowalasz się sama dziura. Prości ludzie są szczęśliwsi.
  • Odpowiedz