Wpis z mikrobloga

@Anytram4949: A kto robi aferę? I jaki każdy? Poprzednią edycję oglądało mi się super, początek może mieli słaby ale później się rozkręcili. Tu niestety jest słabo. Początek super, a później od co raz gorzej.
  • Odpowiedz
@renateczka01: ostatnie kilka tygodni 1 edycji to była tylko nuda, takie jest moje zdanie. Ja wiem, że tutaj wszyscy uwielbiają Radka i Igora i kurcze, ciągle się zastanawiam za co... A afera jest krecona bo z 10 postów o tym słyszałam. Ale wiadomo, trzeba wiktorowi zrobić czarny PR. Ja również za nim nie jestem ale niech wygra najlepszy. Przewiń sobie posty do zeszłej edycji i zobacz jacy tamci ludzie byli
  • Odpowiedz
@Anytram4949: Zapewne było sporo postów o tym, ze względu, iż uważają się za super edycję, a prawda jest zupełnie inna. Myślę, że przez to, że nastawieni są na montaż, co często Wiktor podkreśla słowami "będzie super pod kamerę". Efekt - 15 minut akcji w dzień, pozostały czas zamulanie. Byłam tu również podczas poprzedniej edycji, tam był spontan. Ja właśnie kibicowałam m.in. Igorowi i Radkowi dlatego, że wnosili coś do programu.
  • Odpowiedz
@renateczka01: zależy co kto lubi. Mnie akurat żarty Igora nie smieszyły a jeśli chodzi o Radka to grał pod kamery również, tak jak Wiktor. Nie był wcale źle pokazywany w tv a jednak miał wiele przeciwników (bo zwolenników głównie tutaj). Radka wolę teraz, po programie niż kiedy w nim był. Nie uważam, że ta edycja jest zajebista ale tak jak ja czy ty mamy prawo opinii, tak i Wiktor. I
  • Odpowiedz
@Anytram4949: Radka odbieram tak samo w domu, jak i obecnie. Każdy tam jest w jakimś celu. Jedni wygrać, drudzy pokazać, a inni przeżyć przygodę. Większość chce być jak najdłużej i dlatego każdy choć odrobinę ale gra. Ja w poprzedniej edycji aż tak nie odczuwałam ustawek ani ze strony uczestników, ani produkcji. Czułam lekką podkrętkę z obu stron. Tu widzę sztuczność i manipulację, produkcja idzie na całego i tu nawiązanie do
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o Radka to grał pod kamery również, tak jak Wiktor


@Anytram4949: Radek moze i gral, lecz w zupelnie innym stylu. O nim nikt nie pisal, ze jest sliski. Poza tym dal sie poznac jako lojalny maz i lojalny Polak. Natomiast Wiktor pozostawi po sobie duzy niesmak jako lawirant, skoczek w boczek i tendencyjny uogolniacz nastrojow panujacych w Polsce.
  • Odpowiedz
@imagine_dragon: po części się zgadzam. Może nikt nie pisał o nim, że jest śliski ale pisali na przykład, że jest fałszywy i z tym się zgadzam w 100%, oczywiście, jak wyżej wspomniałam mówię o nim jak był w programie.
  • Odpowiedz