Wpis z mikrobloga

#pytanie, #pytaniedoeksperta, #zdrowie, #kiciochpyta, #poradadnia, #porady,

Zanim wybiore sie do lekarza sprobuje do was z pytaniem Mirki - moze ktos kiedys mial podobnie.
Wczoraj dosc mocno skaleczylem sie nozem - udezenie bylo na tyle mocne ze dosc twarde ostrze zatrzymalo chyba sie na kosci (albo przynajmiej takie mam wrazenie). Olalbym temat i traktowal jak standardowe skaleczenie ale miesce wogol rany jakby spucho, staw w wpalcu w okolicach skaleczenia boli i zginanie palca sprawia mi troche bol (czuje go). Czy ktos z was zranil sie kiedys podobnie i p amieta moze czy przeszlo? Czy uwazacie ze warto odrazu isc z tym do lekarza czy dzien mozna poczekac i obserwowac czy bol bedzie mijal a zakres ruchu poprawial sie? Ktos cos albo czyjs kolega/szwagier kiedys mial podobnie i cos po podpowie?
AntiAdzik - #pytanie, #pytaniedoeksperta, #zdrowie, #kiciochpyta, #poradadnia, #porad...

źródło: comment_eruP0feFqDyWn3HWWFj1EWA8UvAp6mek.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@adadab
Tak tez uczynilem. Jak bol i stan zapalny do jutra nie minal to wtedy udam sie do lekarza. Pamietam, ze kiedys za dzieciaka mialem podobny bol (jak mocno stluklem sobie palca) i minelo (a jak bylem wtedy u lekarza to ten oby kazal sprawdzic czy jest zakres ruchu ktory byl i odeslal do domu). Mam przeczucie ze i tym razem minie. Dziek za odpowiedz.
  • Odpowiedz