Wpis z mikrobloga

@Spartacus999: Idź do apteki po sudafed (obkurcza śluzówkę), coś przeciwzapalnego (może być ibuprom). Możesz też kupić sól morską w spreju, ale to raczej jako dodatek. Spotykałem się kiedyś z laską która miała chroniczne zapalenie zatok, wiec jestem specjalisto. Polecam też wizyte u laryngologa - może się okazać że coś Ci wyrosło w zatoce.
@Spartacus999: Ja też mam przewlekłe zapalenie zatok i brałem przeróżne leki, ale mój lekarz był debilem i pomimo widocznego zablokowanego ujścia prawej zatoki po wykonaniu tomografii komputerowej przepisywał mi tylko leki antyhistaminowe i sól morską twierdząc, że to alergia.

Ja bym Ci radził iść do lekarza, bo to dosyć poważna choroba. Jak będziesz chciał, to wypisze Ci zwolnienie na parę dni.
byłem u laryngologa 2 tyg temu wyszło żem zdrów.


@Spartacus999: Miałeś wykonane badanie endoskopem, czy tylko zajrzał Ci w dziurkę od nosa? Bo mój też nie chciał wierzyć, że mam przewlekłe zapalenie zatok, ale kazałem mu wypisać skierowanie na tomografię (po pół roku nieudanego leczenia) i w zasadzie dalej jestem niewyleczony. Niedawno się przeprowadziłem i muszę znaleźć jakiegoś laryngologa.

I lepiej tego nie lekceważ. Jeśli boli cię prawa skroń, to możliwe,