Wpis z mikrobloga

@Big_Fomo: kurcze moje niespełnione może nie marzenie ale plan. jako że mieliśmy iść w dwójkę z panną ale ona nie da rady tyle. były zdaje się krótsze trasy ok 25 jak kiedyś to oglądałem. Powiedz szedłeś sam czy była jakaś grupa itp? Z osobistego doświadczenia wiem, że łażenie takie po kilka godzin spoko oczyszcza i uspokaja, w zasadzie można z połówką spoko porozmawiać bo zwykle w domu nie ma na to
@TompsonzPolski: ja szedlem sam. Obcy ludzie raczej mnie wkurzają jakbym miał iść z jakaś grupa. Ale były tez grupki, podejrzewam ze bez problemu mógłbyś się dołączyć do kogoś jakbyś razem wyszedł z kościoła ( bo chyba była msza przed). Do mózgu jest bardzo oczyszczające bo po kilku godzinach jedynym problemem jest ten odcisk, obtarcia lub bolące nogi
@TompsonzPolski: jeśli nie potrzebujesz chodzić w celach religijnych, chciałbyś sprawdzić, swoje możliwości, a jednocześnie mieć zapewnione towarzystwo i ewentualną pomoc, to polecam potrojnakoronaKROPKApl W zeszłym roku byłem na wałbrzyskiej, teraz wybieram się na orlicką.
@jenczydupa: dzięki obczaję, sporo po górach na dolnym śląsku łaziłem, aż w końcu zaczęło brakować tych mniej oczywistych miejsc i przez to szukałem w takich dziwnych właśnie jak pielgrzymki miejscach. Bo ile razy można na śnieżkę ;) polecam nawet na półpłasko. W zdrowym ciele zdrowy duch!