Wpis z mikrobloga

Kupiłem pewien przedmiot przez Kup Teraz na Allegro Lokalnie.
Zapłaciłem kartą przez PayU i po kilku dniach napisałem do sprzedawcy który odpisał mi,że przedmiot jest już jednak nieaktualny i zapomniał usunąć ogłoszenie.
Problem jest teraz ze zwrotem pieniędzy bo podobno środki do niego nie dotarły. W allegro miał podany numer konta banku w którym już od dłuższego czasu nie ma konta i nie został on zmieniony na nowy numer.
Poinformował mnie dziś,że zmienił numer konta i czeka na weryfikacje.
Ktoś miał podobną sytuacje i ma jakiś sposób jak to rozwiązać?
#allegro #allegrolokalnie #payu
  • 7
  • Odpowiedz
@Kusi_: Pisz do allegro, sprzedawca kombinuje.

Jeżeli zapłaciłeś PayU to kasa trafiła na jego konto allegro, z którego może wypłacić (lub nie) pieniądze. Jak nie wypłacił to może też ci zwrócić koszta jednym przyciskiem. O ile nic się nie zmieniło ostatnio lub na allegro lokalnie.

Od razu zakładaj dyskusję, tu masz więcej info jak to zrobić: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusje-ze-sprzedajacym-na-allegro-lokalnie-PDdO2A1K1FW

Może sprzedawca przestanie kombinować jak zobaczy że allegro go już będzie obserwować.

Jak to
  • Odpowiedz
@AbaKowner: @Kakaladze: nie wydaje mi się bo dziś sam do mnie dzwonił co chwilę jak nie dałem rady odebrać bo byłem w pracy żeby wyjaśnić sprawę+od razu jak mu powiedziałem co i jak to weryfikował to nowe konto bankowe i wysyłał mi screeny.
Jeśli rzeczywiście kombinuje to trudno, będzie trzeba się przejść na policje i zgłosić przez ochrone kupujących.
  • Odpowiedz
@sytuacja_dynamiczna: tylko jesteś pewny,że na allegro lokalnie to działa tak samo bo w sumie to mało informacji o tym jeszcze jest.
Kasy nie wypłacał bo twierdzi,że nic nie doszło.
Napisałem mu żeby sprawdzić te Finanse Allegro i zobaczymy co się okaże.
  • Odpowiedz