Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtas_mks: kiedyś ten mem kończył się "opowiem Ci zajebistą historię". Teraz zawsze kończy się ze słowem niezłą. Rozumiem, że zmieniono ten tekst na niezłą, aby mem był mniej wulgarny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtas_mks: to sobie nie chciej, jeszcze tupnij nóżkom, szkoda tylko że nie rozumiecie że im człowiek starszy tym inaczej patrzy na życie i że to i tamto są w życiu i państwie konieczne

@ruszka: oj dziecko... młodzi mieli budować to na palikocie, kukizie, korwinie, teraz na konfie i lewicy, 4 lata to zajebiście dużo żeby nastroje się zmieniły

a większość nie chce i nie będzie chciała wolnego rynku bo to
@jacieniemog28:

oj dziecko...


UU age shaming, ktoś tu jest chyba jest uprzedzony/nietolerancyjny/nie potrafi dyskutować/nie ma argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

młodzi mieli budować to na palikocie, kukizie, korwinie, teraz na konfie i lewicy, 4 lata to zajebiście dużo żeby nastroje się zmieniły


To zobaczymy za 4 lata jak sytuacja się rozwinie, bez sensu teraz wyrokować ( ͡º ͜ʖ͡º)

a większość nie chce
To zobaczymy za 4 lata jak sytuacja się rozwinie, bez sensu teraz wyrokować ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ruszka: nie, bo znam politykę i widzę co te przygłupy robią

#!$%@?! czy wy serio jesteście takimi debilami że was nie stać na krytyczne i trzeźwe myślenie?! takie jednostki jak braun czy korwin powinny być trupami politycznymi
to sobie nie chciej, jeszcze tupnij nóżkom, szkoda tylko że nie rozumiecie że im człowiek starszy tym inaczej patrzy na życie i że to i tamto są w życiu i państwie konieczne


@jacieniemog28: Im dłużej mam styczność z urzędami, fiskusem, służbą zdrowia a z powodu dzieci także z systemem edukacji, im dłużej jeżdżę po świecie i widzę jak to może wyglądać, tym bardziej prokonfederacki się staję. Nie jestem jedyny co pokazują
poza tym myślę że jak ktoś głosuje na konfederację to jeszcze nie dojrzał do polityki, głosuje się na partię która jest po prostu spójna i ma jak najmniej oszołomstwa
dziecko, ci debile nawet nie mają na to planu, skończ śnić, od 10 lat śledzę korwina i resztę, ci durnie nie mają konkretu ani pomysłu na absolutnie żaden segment


@jacieniemog28: 100 gotowych ustaw jeszcze przed wyborami to też nic? Konkretne nowe projekty od czasu wyborów też? Kolejne też już powstają.