Wpis z mikrobloga

Mam kierownicę thrustmaster T300RS. Natrafiłem na wiele opinii, że pedały kiepskie itp. no i w sumie hamulec wg mnie miękki strasznie, co chyba jest norma za kierownicę poniżej 10k XD. Pytanie, bo jestem całkiem zielony, czy macie jakieś dobry patent na budżetowy mod, albo w ogóle jaki mod by się przydał? Bo póki co ciężko się absu odzwyczaic, a tylko to mi pozostało do oduczenia.

#simracing #pcmasterrace #assettocorsa #acleague #thrustmaster
  • 6
  • Odpowiedz
W t3pa zastąpiłem conical brake moda piłką do squasha (profesjonalną, są twardsze). Nie wiem jak jest z miejscem w zwykłych pedałach ale może uda ci się tam ją wcisnąć.
  • Odpowiedz
@TheCrasher: w g27 montowałem zamiennik sprężyny - jakaś firma sprzedawała je pod konkretne modele, niestety nie pamiętam nazwy. Poszukaj, może do t300 też coś takiego jest. Sprężyna "działa" do dziś, nadal daje bardzo duży opór, różnica jest ogromna.
  • Odpowiedz
@TheCrasher: używane csl Elite z loadcellem możesz dorwać lekko poniżej 1k (700/800). Do tych śmiesznych t3pa to tylko dołączona guma może pomóc bo inaczej mogą jebnąć, chociaż i tak nie ma co porównywać z loadcellem. Różnica kolosalna
  • Odpowiedz
@TheCrasher: jak coś znajdziesz to daj znać. Trzeba też brać pod uwagę to, że jakbyś chciał kupić osobny sprzęt np fanateca to w takim wypadku pedały będą wykrywane jako osobne urządzenie, np w f1 2019 jest to problem bo możesz mieć (jak dobrze pamietam) 2 urządzenia aktywne (np teraz mam klawiature i kiere)
  • Odpowiedz